Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavne aby nedodr**** ten Mass Effect.......
  • Hlavně ať tu Andromedu EA nepohnojí.
    • species
      vzhledem k ME3(spis jejimu konci), simcity, sims4, vsechny posledni battlefieldy, battlefrontu atd atd.... o tom TEZCE pochybuju.
      • Nerozumím tomu, proč tolik lidí nadává na ten konec ME3. Vždyť byl naprosto geniální.
        • Nevim, vzit konec z jine hry (Deus Ex), okopirovat ho 1:1 a pak se ohanet artistic integrity ve mne vzbuzuje hodne vyrazu, ale genialni mezi nimi opravdu neni.
          • artistic integrity *7*
        • Magister_Peditum
          V čem byl geniální? Bez ohledu na to, co jsi za celou hru udělal máš 4 možnosti - zničení všech syntetiků, tedy i gethů, které si třeba dokázal s organiky usmířit a tedy vyvrátil tvrzení reaperů, že stroje a organici nemohou žít v míru. Nahrazení Catalysta Shepardem, takže nad námi bude bdít všemocná bytost (důsledky si můžeš domyslet sám). Pak tu máme konec, kdy se bez ptaní rozhodneš změnit život všem bytostem v galaxii a proměníš je v napůl stroje, ať by s tím souhlasili nebo ne (a mimochodem, co když se potom zase někde objeví organický život?). A nakonec ještě můžeš na vše hodit bobek a nechat Reapery vyhrát. Logika reaperů, že když se organici a syntetici neustále vraždí, tak je lepší, když je pro jistotu vyvraždíme každých 50 tisíc let sami a z pár z nich uděláme proti jejich vůli dalšího sépiového robota, mi prostě nepřijde geniální.
          • Byl jsi indoktrinován, amen :)
          • Luckiller
            Je ironie, že právě reakce na zmrv3ný konec ME3 mě donutily zahrát si celou ME sérii. Co jsem pochopil, tak v půlce vývoje ME3 měl odejít původní spisovatel příběhu. A pokuď je "mass effect indoctrination theory" pravdivá, měl podle něho být Shepred telepaticky ovládán "sekáči" (český překlad nikdy neomrzí *12* ) Celá závěrečná mise se tak odehrává v Sheperdově hlavě, kdy modrá a zelená volba znamenala oddání se moci reaperů, zatímco červená měl byl "dobrý konec,"
            • V češtině jsou to Smrťáci
    • Magister_Peditum
      Neměl si jako Crabtree napsat spíš něco ve stylu "...EA nepodojí"? *3*

      Jinak, taky doufám. Hlavně aby zase něco nevyvedli se scénářem, jako u trojky, kdy hodili Karpyshynův hlavní motiv za hlavu a udělali z Reaperů tuctové záporáky a konec ABC.
      • "Bodrá pozvánka!" *1*

        Že EA Andromedu podojí, tím jsem si naopak docela jist. *3* S tím komentářem ale souhlasím do puntíku.
  • Předpověď pro BF 5 - ještě menší mapy než ve 4, víc vozidel pro děti než ve 4, ještě menší možnost krytí než ve 4, rovnější krajina než ve 4, ještě víc skriptů než ve 4, o dvě rakety víc na zničení tanku než ve 4, váš tým bude sebranka všech ras a nejhranější mapy budou předělané mapy z 2, 3 a jedna ze 4 které vyjdou jako poslední dlc, kde nebude existovat premium ale budeš muset nakupovat zvlášť každé dlc.
    • no pockej jeste se zvlast budou nakupovat zasobniky ..snad aspon za pratelskou cenu *2*
  • Další Titanfall určitě ne, BF ne dřív jak půl roku po vydání a ME ano. Z konce trojky sem neměl takové trauma jako jiní jedinci a MP mě dost bavil. Pokud mi teda do té doby EA nezruší můj Origin učet pro nečinnost. *7*
    • Jedinci kteří si nedokáží představit konec bez výrazného happyendu z toho měli trauma. Já byl už od půlky ME3 a částečně už od konce dvojky přesvědčený, že to jinak než plichtou (něco za něco) dopadnout nemůže.
  • Na BF5 jsou možná lidi zvědavý, ale už určitě ne natěšený. EA pravidelně dokazují, jak je možné zničit a zk*rvit kultovní a zajetou herní značku. BF5 bude ještě víc arkádovej než Hardline a BF4 dohromady. Sérii BF jsem měl rád, Bad Company 2 byl pro mě vrchol série a pak už to šlo dolu. Možná teenageri mají jiný názor a mají na to právo.
  • Chceme Battlefield 1944! :))
  • slibovat ale uměj *1*
  • to už nemaj prachy ani na hezkej artwork? *7*
    • TheGGG
      co se ti na armádě robopsů nelibí?
  • Mass Effekt bude nepochybně pecka, velmi bych se přimlouvala za češtinu.
  • Tak mohl by to byt puvodni Battlefield z druhe svetove v novem kabate. Vubec bych si nestezoval.
    • Zrzzek
      Určitě jo. Her z 2. světový teď nevychází tolik, jako v letech minulých... Určitě by to spoustu hráčů potěšilo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit