Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mass effect 1 jsem dohrál asi osmkrát, Mass effect 2 asi také tak a Mass effect 3 zatím čtyřikrát. Říkám to proto, protože mne žádná jiná hra ani série nikdy více nevtáhla, nebavila a neokouzlila. O anime nevím prakticky nic, nikdy jsem jej nesledoval a nikdy jsem tomuto žánru nehodloval. Když jsem se poprvé dočetl, že by se mohl na motivy Mass effect vytvořit nějaký film, málem jsem vyskočitl radostí, abych hned vzápětí vychladl, kdy mne napadla myšlenka, aby to nebyl totální průšvih. Trailer, který je zde ke zhlédnutí mne osobně hodně děsí. Možná je to tím, že styl anime neznám a nejsem na něj zvyklý. Možná také zlaté doby anime filnů již pominuly. Upřímně trailer na mne působí hodně laciným dojmem. Mass effect je jedna z největších herních značek historie a dle mého soudu anime styl nemá dostatečně širokou základnu fandů, aby se značka takového formátu mohla zpracovat v tomto, pro mne nelíbivém hávu. Nechci to hanit, ale jak jsem psal, tento styl mne nikdy neoslovil a když si mám představit, že by se mělo univerzum mé nejoblíbenější herní série a jedné z nejúspěšnějších sérií v historii, přepracovat do této podoby, mne dost straší.
    Mass effect je značka, která pokud by se měla zfilmovat, tak jedině s obří produkcí, exceletním hereckým obsazením, špičkovým režisérem, silným studiem za zády a pořádným rozpočtem. Nic menšího si tento herní titul nezaslouží a dokazuje to svou gigantickou fanouvškovskou základnou, kterou si během těch čtyř let vybudoval, brilatním příběhem, výborným provedením a hlevně neuvěřitelnou hratelností, která mne po X letech opravdu naprosto přikovala k monitoru, kdy se mi nejednou stalo, že jsem šel spát třeba až kolem třetí hodiny ráno poté, co jsem u monitoru v kuse ztrávil takovou porci hodin, až jsem si říkal, jestli je se mnou vše v pořádku. Proto anime si Mass effect dle mého názoru určitě nezaslouží. Myslím si totiž, že anime se nikdy nemůže podařit navodit ten správný "sens of wonder" tak, jako to dokonale umí samotná hra.
  • Je vidět, že někteří o anime ví prd a melou tady jak znají všechno sice jsou spíše k smíchu prý všechno je kresba pro děti to mě pobavilo, ale to je jejich boj. Já jsem anime opravdu miloval, bohužel po roce 2000 začalo neskutečně upadat také má na tom podíl velká expanze do USA a Evropy a japonská studia se tomuto trendu musela přizpusobit. Já když se mě třeba někdo ptá jaké mám rád anime tak zásadně odpovídám Old School na ty nedám dopustit 80 až 90 léta Genocyber, Teito Monogatari, Angel Cop, Kujakuou, Blue Gender, Cyber City, X, Makai Toshi Shinjuku, Youjuu Toshi, Sanctuary, Memories, Manie Manie Meikyuu Monogatari atd. to jsou pro mě pravá anime, dnes se už bohužel taková nedělají. Jen takový postřech, já jsem včera viděl hranou pohádku sůl nad zlato takže podle logiky některých jedincu jsou tedy všechny hrané filmy pohádky? Jak vám to připadá.
  • Kdyz uz to zaclo vypadat, ze hloubeji Bioware klesnout nemuze, predvedou tohle. To snad delaji cilene, ne? Aby nasrali i ty zbyvajici fanousky, co po fiasku s ME3 neodesli.
  • Ako zabijem toho teploša čo mi okupuje strojovňu v ME3?
    • Amylee.Anderson
      Neni to zaroveň pilot toho malýho výsadkovýho raketoplánu? Jestli jo, tak se s nim nebav a chcípne :D
    • Az na to, ze ve strojovne zadny neni. Jediny je v hangaru o palubu niz.
    • Pamatuju si, že po mě někdo ve strojovně chtěl nějaký regulační člen, aby v případě přetížení všichni ve strojovně nezemřeli... zkusil někdo co se stane, když ten krám nesežene? *1*
  • mno vypada to lepe nez ten napul cgi humus Dragon Age: Dawn of the Seeker
  • Pripomina do Dead space film, a to bol tiez Anime, tiež trhane animacie a bol dosť dobry, jedine s čim suhlasim je načasvanie snimku ale čo my vieme o planoch EA a BioWare, možno na vianoce pride RTS, MMO abo nejake DLC zo sveta ME ktore zatial nebolo oznamene
  • Autor tohoto článku nazval tu teenagerovskou rádobydrsnou sra*ku z univerza HALO povedenou. Pcha ME je sice šit ale todle anime vypadá koukatelně takže než zase napíše nějakou hovadinu měl by si uvědomit že HALO je sran*c kterej si na scifi jen hraje.
  • Ze odflaknuta krezba. Chlapec asi moc anime nevidel. Je to upne v pohode.
  • omlouvam se za spam ale nejak mi to nedalo :o) tak jeste musim doporucit naprosto dokonale code geass mozna i gundam seed ale to uz je spis pro ty co maj neco nakoukano
    • to bys tu mohl rovnou začít vyjmenovávat všechny anime prostě jim dej odkaz na akihabaru a oni už si vyberou
      • ja ho uz posilal x)
  • CRYPT
    Pokemoni v kabate Mass Effect... No hruza. Zase si ale dokazu predstavit animovany Mass Effect ve stylu Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie
    • No zrovna Ultramarines byl docela fail. Jak zpracováním, tak příběhem to WH40K čest rozhodně nedělalo. Fanouškovský film http://thelordinquisitor.com/news/ vypadá mnohem slibněji.
      • CRYPT
        1000x lepsi nez tento hnuj co se tyce grafickeho zpracovani. Pro pana anonyma vidle - blbe nesmysle melu jen kdyz mam popito, coz v tomto pripade jsem nemel. Pro mne anime s velkym A je princezna Mononoke, tyhle rychlokvasky si strc do riti
    • další blb který veškerýmu anime říká pokemoni
      měl by ses podívat na hellsing ultimate ova, death note nebo elfen lied pak pochopíš žes jen mlel nesmysle
      • elfen lied je slabota, to už radšej kurozuka *3* *1*
        • mno je to psycho ale je to dobré polovina lidí co to viděla to uctívá a polovina proklíná.
    • Jaký Pokémoni? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit