Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Původní multiplayer ME3 byl prý velké zlaté korítko díky mikrotransakcím. Jak znám EA, tak si nenechají ujít možnost (znovu) podojit hráče...

  • Thyrmael

    MP v ME3 mal asi najlepší "horde-mode" vôbec.   Hrá sa to dobre, a modery ho napriek tradičnej silnej nepodpore
    zo strany EA upravovali a dokonca pridali nové mapy a ďalšiu frakciu.
    Na Discorde sú hráči združení v skupine N7 Squad a večer aj s
    nemodovanou verziou nie je  problém nájsť skupinu na hru.

    Mimochodom, Andromeda už kavalitu ME3 MP nedosiahla. Bolo to až príliš zjednodušené.

  • Lukyz

    Mno, nejvíc mě na tom asi štve, že PC verze je jednoduše konzolovej port 1:1

    • Nastavení FOV - chybí
    • Podpora vyššího než nativního rozlišení - chybí
    • Možnost škálovat UI - chybí
    • Možnost vypnout akceleraci myši - chybí

    A co zatím můžu říct za 10h v ME1, tak kvůli odstranění RPG prvků a možnosti používat jakoukoli zbraň účinně od začátku je hra podstatně lehčí než originál.

    Vedlejší mise jsou naprosto beze změny tzn. stále extrémně nudné a stamina na sprint mimo boj je stále velmi omezená, což je vzhledem k rozhlehlejším koridorům škoda. 

  • vonTossis

    To je pravda. To mi taky trochu vadí. :-(

  • x1918x

    Docela mi u jedničky chybí ukazatel stupně prozkoumání jednotlivých systémů a soustav :( S touto vychytávkou jsem počítal.

  • vonTossis

    Legendary jedničku budu mít už za sebou na PC a jsem velmi spokojený. Jen jeden bug je opravdu nepříjemný a běžný. Občas přestanou reagovat jakákoliv funkční tlačítka. Nemůžete střílet, nemůžete použít předmět, otevřít menu atd. Stačí jen quick save a load a všechno v pořádku, ale stalo se mi to víckrát. 

  • Carnage666

    Podle leaků se maká na remake KoTORu tak nevim nevim.

  • Takze Multilplayer bude ak sa preda dostatocne mnozstvo ? Nuz to mi znie ako oblubene slova od EA/Bioware "game as a service" . Nejak to zbuchame dokopy, dame to hracom a ked sa toho dost preda tak to budeme patlat dokopy zopar mesiacov s DLC balikmi a ked nie, tak to nechame tak ako to je .... Anthem ehm ehm ...

    Na druhej strane ten MP v ME nieje az taka strata. Mozno sa dockame remastru aj DA:Origins kde bola posledna slava Bioware.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit