Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.galciv4.com/history

  • Promiňte, jak je to přesně s tou historií celé série? Vždycky jsem myslel, že začala v roce 2003. A která hra je ten spinoff stojící mimo chronologické číslování?

  • ...méně je někdy více. Třeba si vyhrajou s vybalancovanou hratelností a překoná, co vy víte?

  • Derp_1337

    Nároky na výpočetní výkon? No prostě se vrátí staré časy, kdy člověk čekal 2-5 minut než se ukončí tah.

  • Podle mne tam bude ještě jedna zajímavá věc, a to rozdělení světů na důležité (core) a ty další. Jak jsem to pochopil starat se budete jen o ty "core" ty ostatní pro vás budou jen zdroj surovin. Ta AI bude rozdělená i na vaší straně - každá jednotlivá AI se bude moci starat o jednotlivé oblasti správy světa (vojenství, věda, kultura, diplomacie ap.). Jestli to takhle opravdu bude, zajímaly by mě nároky výpočetní výkon.

  • Stellaris to těžko překoná, ta už nabobtnala tak, že je za horizontem událostí.

  • Derp_1337

    Po předchozích zkušenostech s Gal. Civ. 3 nevím, jestli si to vůbec zahraji. Vývojáři ze Stardock jsou absolutně arogantní a neochotní lidé.

    GCiv3 má dodnes hromadu neopravených bugů a vývojáře to vůbec nezajímá (navzdory nespokojeným ohlasům hráčů na jejich fóru). Oni se soustředí jenom na vydávání DLC, které by mohli zpoplatnit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit