Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Byl jsem skeptik.
    Už nejsem.
    Ten trailer je perfektní a Maxův hlas + skvělá hudba = nářez.
  • Hairy_Ass
    Jde o to udělat tu správnou atmosféru, a je jedno, jestli se to bude odehrávat v noci nebo ve dne, s plešatým Maxem nebo s vlasatým. Z trailerů zatím nevím, na čem jsme, takže teprve uvidím.
  • Masa-san
    Z traileru těžko soudit, první verdikty bude možno vydat, až bude k dispozici alespoň nesestřihaný gameplay o délce desítek minut či až samotná hra.
    • Ono je tech informaci venku uz vic nez dost. Toto je jenom dalsi potvrzeni, ze se bude jednat o prakticky jinou hru, ktera se snazi prodat diky zname znacce...
      • Souhlasim s tim,ze to nebude Max Payne jak ho zname. Na druhou stranu to porad muze byt skvela hra...
        • Snad ano, ale porad tam bude ta pachut ze to ma byt Max Payne. Po X letech cekani (a modleni) o pokracovani, nam naservirujou neco v podstate stejneho, ale pritom uplne jineho. To je oc tu bezi a proc si ja a vetsina skalnich fanousku teto znacky stezuje...
          • Ja taky dohral oba dily Maxe Payne a libily se mi. Nejak jsem ale schopen prenest se prez fakt,ze Remedy (snad to nepletu) uz delaji jen prumerneho Alana Wakea a ze stary Max uz nebude.
  • DarkHawk
    Výborný trailer.
  • Spíš mi to připadá jako Smrtonosná past než jako Max Payn, každopádně fandím *4*
  • Nevím proč tu brečíte že to nebude jako starej max..každý s mozkem ví že neexistuje hra/film/seriál který se drží svoji kvalitu pořád a existovat ani nebude...tak hrajte starýho a tohle ignorujte...naopak si myslím že to bude hodně kvalitní hra s kvalitním příběhem(snad)
    • Proc brecime? Protoze kdyz vydavaji pokracovani hry, ale s puvodnim pribehem a noire stylem to ma spolecny akorat tak prd, je to na facku...
  • Doufam ze to nebude stereotypni akce a opakujici se hodne a bude tam nejake to vylepseni a hlavne co mne v dnesni dobe, netesi ze bude herni doba alespon nad 10hodin.(Samozrejmne uz to nebude Max Payne a bude to trochu o necem jinem ale strilet se tam bude nonstop akce to je to hlavni snad ze bude jen dost dlouha, nespadne do propadliste dejin.(Napr docela nepovedeny Stranglehold.)
  • Myslím si, že tohle bude hodně zajímavá hra a jsem poměrně rád, že se vývojáři snaží hru posunout někam jinam a ne vařit z vody (tzn. udělali by jenom další pokračování z NY - což by nemuselo být špatný, ale myslím si, že tématika NY už byla vyčerpána s Max Payne 2, dlaší díl by byl zbytečný) a snaží příběh a prostředí udělat jinam. Líbí se mi krok kdy posunuli Maxe a pár let (desítek) do předu a přijde mi i logické, že Max by po svých zážitcích v NY nezůstal (kdo by taky zůstal...) a pokusil se před svou minulostí utéct někam jinam. A Noir atmosféře...ano byla pro May Payne symbolická a první věc na, kterou člověk vzpomně lkdyž se mluvilo o Max Payne, tak bylo Noir, ale myslím si, že pokud se Max rozhodl utéct od minulosti a nechat ji za sebou, tak je i logické, že atmosféra hry se posune trochu jiným směrem a celé to bude mít trochu jiný ráz...

    Pro m tahle hra má index očákávání 10/10 a moc se na ní těším abych konečně zjistil jak pokračuje Maxův příběh.
    • Zmena prostredi je jedna vec,ale uplna zmena stylizace je vec druha.Vzdyt z prezentovanych materialu to pusobi jako tuctova 3rd person strilecka.
  • Na docela zajimavej prusvih to vypada...
  • Trailer teda moc nenadchnul.Nebyt nazvu,tak ani nevim,ze ma jit o pokracovani maxe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit