Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Desert eagle - duo
  • Veskoslav
    Nepleteš si nnáhodou THING=věc a THINK=myslet? Jelikož teď je ta tvoje věta slušný paskvil....
  • Ten rockstar pass nie je špatná vec , stojí to v prepočte 24 euro a sú v tom zahrnuté všetky budúce DLC a prídavky.
    Moja otázka ale znie , ako sa to dá objednať pre PC prosím Vás , lebo nikde sa mi to nedarí nájsť...Ono totižto mám predobjednánu tú zberateľskú edíciu max payne 3 ale o tomto rockstar pass tam nie je žiadna zmienka...
  • Veskoslav
    Naposledy ME3
  • Tvoje věc. Za ty prachy co za tu hru chcou, by měly být všechny dlc automaticky zdarma. Když už , tak takhle mají bojovat proti pirátství.. Všechny DLC k zahoupené hře na kód zdarma a hotovo.
  • dlc a zdarma jsem uz dlouho v jedný vete neslysel :D
  • Když bude DLC dobry klidně koupím a stáhnu ;)
  • Orgie! Orgie! My chceme orgie!!! *15*
  • ale hovno...komunisti...))))
  • Lawliet
    dual wield
  • Comment êtes-vous?
  • Gojira
    Už mluvíš česky? *8*
  • Colt 1911
  • Lawliet
    Glock
  • Mam rad kdyz zprava o DLC zdarma rozpouta takovy hatersky orgie :D
  • Dokud lidi budou utrácet (nebo stahovat) za tyhle hovadiny (DLC) nikdy to lepší nebude.
  • Shaker
    stejne ty nejvetsi inovace dycky vylezou od jednoho, maximalne od par lidi, co udelaji nejakej mod na existujici hru, viz tedka to tema o Arma 2 DayZ... jeste pokud mozno ve volnym case. salut tyve, fakt ze jo.
  • Takhle se nedá uvažovat viz Risen 2 - inovace žádná *7*.
  • Lord_Blackadder
    Souhlasím. Pro fanoušky korporátní tvorby společností Activision Blizzard, Take-Two Interactive, EA a Microsoft je zakoupení výborným sponzorským darem pro zachování jejich monopolního postavení a pasivity v inovacích.
  • Lord_Blackadder
    Well obviously that would not be a problem, you can always find relief in putting yourself behind the locked door.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit