Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s vlasama nebo bez *7* už sice neni nejmladší, takže bez vlasů proč ne *1* ale když může skákat jako za mlada, proč ne s vlasama? *1*
  • Rad bych videl Agenta 47 s vlasama. Tedka mam aspon predstavu, jak by vypadal. *1*
  • S vlasy, bez nich, jaký je to rozdíl?
    • Asi jako vidět Gordona Freemana v pyžamu s dredama na hlavě.

      Neměň co funguje.
      • Spíše vidět Gordona bez vlasů - což je pro mě naprosto v pořádku.
  • Co pořád řešíte na holé hlavě? Je to nejjednodušší sestřih, jaký lze udělat, během pár minut můžete naprosto změnit váš vzhled... To strniště to samé... Oblečení je logické, protože pobíhat v Riu v koženém kabátu by bylo vskutku nenápadné a při teplotních podmínkách tam i dosti nepraktické. Nikdo ani neví, co se v té hře bude dít a hned se kritizuje...
  • Pete.palis
    Tak takhle mi připadá Max do hola;)...

    http://www.youtube.com/watch?v=Buf4_Crt27c
  • Plešoun tu už byl a je spojený primárně se sérií Hitman.

    Souhlasím s misho8723. Neoholený, neupravený, v rozevlátém kabátu.
    Sakra, někdo s takovými stavy přece ráno u zrcadla neřeší jak asi vypadá a neobléká se cíleně, ale jednotvárně, nikaj křiklavě, pohodlně s ohledem na trvanlivost materiálu, protože ne zrovna každý den pere a má čas na pedikůru..
    • 47 je sice holohlavý, ale to neznamená, že je holá hlava spojena primárně s ním...
  • Pre mna jednoznacne s vlasmi a oblekom ... ked som videl tie prve obrazky, kde bol holohlavy, tak mi absolutne nepripominal Maxa ... to bolo pre mna velke sklamanie ... dufam ze sa tvorcovia vratia ku povodnemu Maxovi ..
  • Nechme plesatyho Payna v tropech byt. Co ty textury? Dik to je jak screenshoty z PS2... Je mi jasny ze jsem zhejckanej jak prase ale tohle je vylozene do oci bijici. Mno treba hrajou na low...
    • doufam ze obrazky jsou z nejake pre-pre-pre Alfa verze,protoze si nedokazu predstavit ze by takhle zpr*12*sili jednu z nejocekavanejsich her, ale co ty cary za kulkama? Myslel jsem ze takove stupidni efekty, aby decka s lupama na frnaku videly az z gauce odkud na ne strili, si vyvojari odpusti. Sry ale me to dokaze rapidne srazit pocit ze hry,jeste tam hodi AutoAim a ja si hodim masli....... A taky mam strach ze diky konzolim bude dost podelane ovladani. radsi se nebudu moc tesit, abych se nespalil jak u OFP:RR *9*
      • Jazz
        No offense, ale to je pri bullet timu ;)
        • To meni neco na tom ze to saje?
      • Ja se teda zatim rozhodne taky netesim. Podle toho co zatim ukazali neni na co. Mno uvidime az budou prvni gameplay videa ale zkusenost poslednich let rika ze roznodne nebudu prijemne prekvapen.
  • když má na hlavě mohér....vypadá jako bruce willis a tudíž jak správnej ''emerickej'' tvrďák
    • Takže Marek Vašut je také "emerickej tvrďák"?
      • Cajk
        je.
  • misho8723
    Tak pre mňa jednoznačne Max Payne je ten, čo má na sebe dlhý čierny kabát, má husté čierne vlasy a má maximálne 3-dnové strnisko. Samozrejme, ze výborná atmosféra sa dá vytvoriť v hocijakom prostredí, ak to tvorcovia vedia, takisto ako Hitchcock vedel vytvoriť temnú a tajomnú atmosféru aj v slnečných podmienkach. Ale podľa mňa ľudia, ktorý si zamilovali Max Payne sériu, tak si ju zamilovali kvôli tomu, ze sa odohrávala v depresívnom prostredí NY, kde bud zúrila snehová búrka alebo stále pršalo, proste v prostredí, v ktorom sa väčšinou odohrávajú noir príbehy. Ja sa zmien nebojím, ale nech sú spravené s citom, a pri tomto dieli mi zatiaľ prídu tie zmeny úplne od veci, proste ako keby si vývojári povedali, ze poďme urobiť všetko inakšie ako bolo predtým. Veľmi sa toho bojím, ze to nerobia Fíni, ktorý niečo už vedia o depresívnych podmienkach a atmosfére.
    • a v neposlednom rade ho musi dabovat james mccafrey
      • To už je dávno ohlášeno, že ho bude dabovat...
        • ucho
          ale určitě ho nezvládne nadabovat tak dobře jako v prvním díle, ten hlas už prostě nebude Max Payne... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit