Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no urcite toho ma vic z Max Payne nez film Max Payne z 2008.
  • odpad na 2
  • nicmene je to asi tak milionkrat lepsi, nez byl ten Dragon Age serial :D to byl teprve mazec ;]
    • autobusar
      Co to trepes tam boli aspon riadne kozy
      • no kdyz chci koukat na kozy, tak mam urcite mnohem lepsi moznosti nez sledovat tu tragedii :D
        • Vegen
          Ten Dragon Age byl opravdu nekoukatelný :D
          • deridon
            ano.. ani Felicia Day, kterou mám rád z The Guild to nezachránila... :\
  • autobusar
    Ja sa natocim rano na hajzli a bude to zrovnatelne.
    • smejki
      autobusari sa maju. vždycky som im zavidiel tie odpruzene kresla a velky volant v kline!
  • BoB.2
    Ten chlapek vypadá spíš jako z GTA ale určitě ne MP ale jinak super *4*
    • me prijde, ze je nejak tlusty ;] po tech 3 letech a i ten hlavni padouch ;]
  • Grifus
    Jojo kvalitni amatersky vytvor. Sice nemuseli kopirovat dopodrobna vylozene sceny ze hry, ale i tak vazne super.

    Co se tyce profesionalniho filmu, opravdu kdo nevidel, at se na nej radeji nediva. Je to totalni brak. S pribehem, atmosferou a vubec celym Max Paynem to ma spolecneho jen nazev. To by mozna i Uwe Boll dokazal natocit neco lepsiho...
    • Zas tak strašný to nebylo, ale rozhodně to nepotěšilo... nejmenovat se hlavní hrdina Payne, tak bych ani nepoznal, že je to podle hry... Wahlberg mi tam prostě neseděl a černý Jim Bravura tuplem ne *1* Já jsem to hodnotil za 65%, takže lehčí nadprůměr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit