Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové simcity potřebuje to co mělo staré simcity 4 už hned od začátku a to je OBROVSKY REGION KDE SE DA STAVET BEZ ONLINE A MESTA NAVZAJEM PROPOJOVAT........bez tohoto zájkladu se na to ani modeři nevrhnou a zůstanou raději u lety prověřeného a stále bezkonkurenčního simcity 4.......taky by to chtělo aby nové SC podprovalo medely které se tvořili pro SC4 i když to není plně 3D hra všechny modely sou plně 3D vymodelované....
    • blbost
  • P3RS3CUToR
    stačí jen map editor.rád bych si to zahral, ale ty pidištverce mě nebavěj
  • SC jsem hrál naposledy před dvěma měsíci. Postavil jsem si turistickou vesničku s kasínem a dvěma památkami. Pak mi došlo místo a neměl jsem co dělat. Všichni byli happy a já se začal nudit... takže doufám že moddeři vydají OVERHAUL SIMCITY MOD a nyni mě omluvte jdu stavět CITY do City Life nebo Simcity 4:)
  • MickeyMutant
    "...jde o otevřenou diskusi a nabídku k dohodnutí se, co by bylo vhodné a co ne."

    Vhodné by bylo umožnit stavbu měst místo pidivesnic a odstřihnout singleplayer od internetu. To jsou ale myšlenky příliš nové a revoluční, takže je potřeba nechat Maxisu nějaký ten rok na rozmyšlenou.
    • Ježiš nebreč furt, a kup si už konečně stálej internet. P.S. vítej v 21. století ...
      • MickeyMutant
        Mám, to není pointa. Online je pro hráče hrajícího singl naprostá zbytečnost a pokud navíc působí takové problémy jako v případě SimCity, tak je to jasný kandidát na okamžitý odstřel. Kdyby Maxis energii vynaloženou na zakomponování online prvků věnoval umělé inteligenci, tak mohla vzniknout mnohem lepší hra.
  • kubi-wan
    Takže zestručněno: Co nebyli schopný udělat vývojáři, nechaj dodělat komunitu. A zadarmo.
    • Zadarmo? No ja nevim, nemusi si kazdej moder nejdriv tu hru koupit? Mi to pride jak cesky banky ... platis jim za to, ze jim davas vlastni prachy ... neco jako kdybych chodil do prace, a platil za to, ze tam muzes chodit.
      • Maxis to samozřejmě bude mít zadarmo. A svinské české banky! Zkus si to dávat do těch švýcarských - samozřejmě zadarmo, jako do každých jiných bank. Co to je za příměr, ty jo, všude se platí bankám za to, že tam ukládáš svoje peníze.
        • ja ve sve bance jiz 5let nezaplatil ani korunu a vyuzivam spoustu sluzeb jediny poplatek co jsem platil jsou dane z uroku... *1* Staci si jen vybrat tu spravnou banku *3*
        • Nikolivek, v civilizovanych zemich plati banka tobe - za to ze ji ty penize pujcujes. Na beznem ucte pak trebas ne penezi, ale prave sluzbami ... za ktere samozrejme nic neplatis - kuprikladu veskere operace s kartou, prichozi a odchozi platby ... .
  • To je pořád humbuku.(Myslím ze strany vývojářů) Dokud tam nezvětší mapy tak je to na nic. Protože takhle každé město končí stejně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit