Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo tu zná MechComander: Living Legends? Je to MP mod do Crysis.Je to zajímavé, ale rekl bych že pro nováčka dost neprístupné... Bohužel
  • Vypada to docela dobre. Ale je to nakonec udk. Coz je vlastne demo UT3 s pribalenym a updatovanym free enginem. Chlapici krasne dokazuji, ze kdyz to chce, stale to jde...

    Tohle mi pripomnelo, ze jsem si vzdy chtel zahrat Gnome a nikdy jsem se k tomu nedostal *9*
  • Jo a koukam, ze nikdo nevi, kdy by to melo priblizne vyjit? tak konec roku, ne?
  • Vypada to fakt moc pekne, ikdyz tento typ her moc nehraji, ale mozna to i zkusim *4*
  • Spades
    To je UE3 Engíne? Hodne mi to pripomina UT3
    Hlavne ty fonty a zpravy o zabiti jsou stejne.
  • Multiplatformove zname žš aj PC??....sry za taku otazku ale v tejto dobe je PC dost diskriminovane *9*
  • Kdyby radši udělali něco jako Mass Effect ze světa Battletechu, nejlíp Ságu Legie Šedé Smrti. To bych byl v sedmým nebi. Pořádně namakanej Marabu s vrhačema částic. Království za takovou hru. Ale i tohle nevypadá zle jako mydlička.
  • chcelo by to full znicitelne prostredie. nieco ako red faction.
    • to by to, ale nesmelo bejt multiplatfomovy *10*
      • janchor
        Red Faction byla multiplatform.
        • Presne tak!
      • Haters gona hate...
  • jeee. znate nekdo stary T-MEK ? jak jsem tam videl jak mechy prochazi presne temi samymi powerupy, jako mel T-MEK, a take klasifikace 3 typu meku, je to samy co bylo v T-meku, Speed x Larker x jeste jeden, coz bylo rychlost x obrane x zbranim. Nejak se asi inspirovali....
  • KIMCID
    moje slova
    • KIMCID
      reakce na reakci od >Pete.palis@tiscali.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit