Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    moje slova
    • KIMCID
      reakce na reakci od >Pete.palis@tiscali.cz
  • Moooc rychle. Pripomina mi to spis UT. to by tam ti roboti taky nemuseli byt, jestli to je jen kabatek, posledni dobra hra na tohle tema byl MW4 howgh
    • No, ale nic jinyho ani od toho cekat. Jen takovy levnejsi monday combat s jednou mapou, par skakajicima mechama v super grafice. Vzdyt to dela 9 lidi 9 mesicu. Dokonce i Monday combat delalo 20 lidi tusim dva roky. A verim tomu, ze to bude bud zdarma, nebo neco kolem stovky a jen na pc. NA druhe strane nebyt UDK, dalsi tri roky by v takovym poctu psali jen engine a nemeli skoro nic.
  • jeee. znate nekdo stary T-MEK ? jak jsem tam videl jak mechy prochazi presne temi samymi powerupy, jako mel T-MEK, a take klasifikace 3 typu meku, je to samy co bylo v T-meku, Speed x Larker x jeste jeden, coz bylo rychlost x obrane x zbranim. Nejak se asi inspirovali....
  • Kdyby radši udělali něco jako Mass Effect ze světa Battletechu, nejlíp Ságu Legie Šedé Smrti. To bych byl v sedmým nebi. Pořádně namakanej Marabu s vrhačema částic. Království za takovou hru. Ale i tohle nevypadá zle jako mydlička.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit