Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri
    Tak určitě za to může značka. Co jiného. Fušerský provedení a nudnej gameplay to přece nemůže bejt kámen úrazu, na to si masy už přece zvyknuly :D

    Ta hra byla špatně udělaná, za to nemůže proboha značka MoH. Poslal bych na odpočinek EA radši...
    • plne s tebou súhlasím ... banda blbov zniči perfektnú značku a ešte to nakoniec hodi na nu:D no... čo dodat
  • Kedy už pochopia že nejde o značku ale o to, že už nikoho nebaví hrať tuneloidné "hry," ktoré robia všetko za hráča.
    • Tak to ja například mám rád Koridorní svět, ty rozlehlý krajiny, kde couráš pul hodiny než někoho najdeš, nebo celodení přesun z bodu A do bodu B mě uš pěkně serou.. Ale medal je fakt voničem..
    • PatrikDee
      ,...áno, nebavia, jj, to je pekný postreh. Veď aj megarekordné desať a viac miliónové predaje COD BO 2 o tom hovoria,...:) Aj keď je pravda, že COD ťaží hlavne z multiplayeru.
  • Já bych tak rád viděl povedený "remake" původního Medalu...
    Já bych tyhlecty "modernvorféééry" zrušila *1* Věra Pohlová, důchodkyně
  • kdyby lidi z EA trochu zapojili mozek... a zahrali si nejaky z jejich "vytvoru" prijdou na duvod proc jde k ledu... medal je proste nezazivnej, tendle dil byl obzvlast hnus, multak to nezachrani a pokud je navic ve hre EA.. je jasne ze si za kazdou prkotinu zaplatime :-)
    ---
    Mozna by proste nebylo na skodu, zase vydat hru a prodat ji za normalni cenu a ne si nasledne nauctovat 6x tolik za to co da clovek za hru.. za ruzne "dlc" "exkluzivni obsahy" "super mise" "premium ucty" apod. - to chapu u Free 2 play, ale nechapu to u her za 1200 *2*

    To je duvod proc jsem prestal hry posledni dobou kupovat *4*
    • Souhlasim, uz jsem z toho tez znechucen a nyni zvazuji kazdou koupi s tim, ze na konci si reknu, ze mi to za to nestoji a pockam si nebo ocenim hru, ktera se mi opravdu libi...
  • znacka za to nemuze, jde o to ze hra stala za backoru..
    • hlavne vydavatel takovej Origin tomu moc nepridal ba naopak
  • EA si za to může celkově samo. První Medaly jsou výborné hry, které se ani dnes neztratí.
  • Kazdej predse vi ze za to muzou priati.
    • kazdej manager kvality *1*
  • Magister_Peditum
    MoH byla výborná série, než se z toho EA nezačalo snažit udělat druhé Call of Duty.
  • Duvodu je nekolik - EA vydava Battlefield i MoH, a nechava vicemene jedno studio pracovat na obouch znackach, samozrejme ze DICE neudela z MoH lepsi hru nez je BF.
    __
    Dalsi duvod je ten, ze trh uz je vsech tech jak tu nekdo rekl "modernvorféééru" doslova presycen, a lidi uz to moc netahne, zkusit jiny casovy obdobi, treba druhou svetovou, a bude to zase lepsi
    __
    No a poslednim duvodem ktery me napada, tak je proste celkova kvalita hry, uz ten MoH co se objevil pred nekolika lety byl kus nedodelanyho SW, kterej by potreboval minimalne jeste rok prace
  • Jasný... takže vývojáři jsou kreteeni, EA ještě větší že takovou kravinu vubec vydaj, takže pošlou kvalitní zn. Medal of Honor na odpočinek... Boha jeho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit