Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak uz mi je jasne :D preco tak milujem Wolfenstein 3d aj ked uz ma chudak 20 rokov *14* a Doom a Duke Nukem 3d a Quake *14*
  • RazorProduction
    nechem prudit ale stejne som chcel videorecenziu na Borderlands 2 :/ *13*
    • janchor
      Jo, to my taky.
  • Čau, moc nechápu, proč je tady vždycky tolik nespokojenců, ať už vyjde skoro cokoliv. Vždyť v té videorecenzi je řečena jenom tvrdá realita...
    Já osobně mám třeba lineární střílečky celkem rád, nejsou na odreagování špatné a dovolím si tvrdit, že třeba první MW bylo vynikající. Ale fakt, že videorecenze doplní recenzi a ukáže nám, jak jsou nové střílečky tupé a absurdně přehnané, mě tedy nijak neuráží. Vždyť už původní MoH: AA byla jen "obyčejná" skriptovaná střílečka, ale v nějakém budování zážitku strčí všechny Black Ops a Warfightery do kapsy. A to dnešním "bum prásk" akcím chybí. Je pravda, že pokud si tohle nejsou schopni tvůrci uvědomit ani po ironickém Duty calls, tak se asi revolučních hodnocení těžko dočkají. A podle mě je plně v pořádku si to takhle připomenout.
    A to říkám i s vědomí, že až bude Warfighter za dvě stovky, tak si ho klidně rád zahraju.
  • pan Smutny, videli ste tuto recenziu?? ma to vtip, ma to strucnu charakteristiku a hlavnu myslienku hry, tato recenzia je skratka genialna :)
    PS: dakujem panovi Grygarovi za neskutocne pobavenie a zlepsenie nalady :) hned je ten zaciatok tyzdna krajsi :)
  • Cypri
    Loool. Autorovi díky za výstižné popsání herního, moderního válečnictví :D

    Pěkné. Pobavil jsem se a souhlasím.
  • Amylee.Anderson
    Chápu to hodnocení, neviděla jsem padat mrakodrap.
  • Ten poslední výstřel na konci, to bylo super dokonání veledíla *1*
  • Lukáši, suprově jsi vystihnul povahu dnešních FPS *4* Palec nahoru! Výborná recenze *4*
  • Spiker01
    Velice vtipné, Lukáš je nejlepší, měl byste toho víc taky psát na games...
  • Proč tu lidi nadávají na takové hry? Proč asi? Protože jsou naštvaní co to vychází za kraviny, protože by si přáli něco lepšího... Zas tolik AAA stříleček nevychází, člověk se těší, že třeba ten další díl bude konečně jiný, lepší než ty předchozí capiny a zase nic.. tak je logicky člověk naštvaný a musí si zanadávat. Já to třeba hrát nebudu, kupovat už vůbec ne a nadávám na to, protože jsem zažil spoustu doomovek, ale to co vychází teď (CoDy) to mě prostě štve.
    • Já chápu, proč lidé nadávají na takové hry. Nechápu, proč ale nadávají redaktorům, že na ně udělají silně satirickou videorecenzi. Vždyť co jim asi zbyde...
      • Já to celý nečetl, jen pár příspěvků kde se nadávalo na hru. Že tu pár puberťáků nadává redaktorovy bych vůbec neřešil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit