Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Supreme commander opravdu neprekonan...sice moderni engine hry...ale..nechapu co je na nem tak narocneho...UI nemel podvadet...HAHAHA...podvodnik jak nase vlada...nezazivne,divny system boje,nekdy neporazitelne,pocitacem ovladane jednotky...dohrano do konce...ale..SKODA PENEZ A HLAVNE CASU *16*
  • Llour
    Vizuálně i kvůli rozmanitosti se mi daleko více líbí původní Supreme Commander. Jenže má jednu OBROVSKOU VADU. Původní SC totiž nepodporuje více jader, takže ať máte sebelepší PC, při 3 a více hráčích vám hra po chvilce (až se vytvoří dost jednotek) zpomalí hru 4x až 6x. Takže na výrobu jednotky nečekáte 12 sekund, ale klidně i 45. A je to pak bohužel nehratelné. Tohle kdyby šlo změnit, tak není důvod SC nahrazovat *13* *13*
  • jenze ono jich tam nejede 20, ale treba klidne 2000 a to uz je trosku jinaci level
  • nechci znít negativne ale je to stejne jako jine rts akorat misto 5 jednotek budete mít 20. čili je to takovy starcraft v meritku 5:1. žadna revoluce se nekona. supreme commander neprekonan. ono totiž supcom nebyl vyjímečný jen velkou škálou bitev ale i rozmanitostí jednotek
  • Blue.Shark
    Jelikož Stardock dost výrazně podporuje moderskou komunitu, myslím, že Supreme Commander mod na sebe nenechá dlouho čekat :)
  • Já jsem hlavně zvědavý na bechmarky, měl bych si udělat popcorn. *5*
  • Tohle by mohla být slušná konkurence pro Supreme Commander 3
  • Teď je Ashes zadarmo k AMD grafikám a musím říct že je to super.
    Ještě až nějaká dobrá duše udělá češtinu bude to 2x super :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit