Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • you have been trolled ! *4*
  • Ataker
    ja kůůrňa to už se srovnávají i strategie s codkem? Nebo se pletu? *7*
  • kravina codko je lepsi
  • Men in Jungle: Lost Squad, to mě tozsekalo :D Opravdu velmi vtipný článek :D
  • jo jo to je přesně ono, díky ti dobrý muži. *4*
  • 13_11
  • Znalci strategií můžete my poradit je to trochu offtopic ale kdysi jsem (snad v gamepage) viděl recenzi na strategickou hru, odehrávala se tuším v iráku nebo prostě někde v poušti a utkvělo my v hlavě že tam nebylo klasické zbírání surovin nebo tak něco ale že jste měly určité finance na misi a za ty finance jste si dokupovaly posily nevíte co to je za hru ???
  • A kedy ze to ma vyjst? tu pise listopad 2010, listopad je september? a to 2010 sa mysli ako 2011?
  • Zajímavý. Já naopak žádný problém nevidím a naopak ocenuji zásahové zony, počítání vzdálenosti a ráže děla, které se snaží pancíř rozbít. To co popisuješ jsem ještě nezažil. Assault Squad je ultimátní věc. Leč k dokonalosti jí ještě mnoho chybí. Jenže co, to je věc každého zvlášt.
  • na Mow se mi nejvic libi otevrenej editor ve kterym jde vytvorit prakticky vsechno. Nemuzu se dockat az si udelam misi s vrtulnikem *5*
  • Pěkný článek :) a todle mě opravdu dostalo "Men in Jungle: Lost Squad." :D
  • Hraji s kamarádem MoW: Assault Squad. Hra se nám libí leč občas se podivujeme nad nesmyslností fyziky. Někdy tank vydrží 20 zásahů a někdy ani jeden v téměř totožné pozici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit