Přejít na výpis diskuzí

Mercenary Kings - recenze

29.4.2014 20:55
Daniel Kremser 43 příspěvků

Šlo o lásku na první pohled, která nás spojila na mnoho hodin. Byl to závan nostalgie od úvodní obrazovky, který mě magickým způsobem vrátil do dětských let. Tehdy jsem hrával na bídném počítači rozpixelované plošinovky a na stařičkém mobilu smažil pecky vystavěné okolo těch nejprimitivnějších zápletek....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podla mna je to dost zla hra. Po prvej misii ma prestalo bavit opakovat levely 3 - 4 krat, pretoze sa neda najst vsetkych 8 rukojemnikov/sniperov naraz... velmi zly design a napln questov. 100x zabavnejsia a lepsia je hra BRO FORCE - taktiez jej coop, odporucam nahradit tento trash spominanu hrou. peace
  • No, jako hezký to je. Ale my všichni máme už dávno MAME a paříme hry tohoto typu zadara :)
  • Přidání hodnocení z metacritic je SUPER. Chválím!!
  • Viete čo pankovia, nemali yb ste pisať recenzie-vôbec ste uplne mimo misu -hlavne ten s tym primrznutym usmevikom a copikom čo mu vadi že v Thiefovi nemôže vystreliť šip kam chce-tak je to automaticky zla hra...ste trapnučky...a nezabudnite tento prispevok vymazať...
    • Obvious troll is obvious
      • Hej na tomto fore som sa naučil čo je to trolling a hate...
        • A taky zasouvat do zádele?
  • Otázka pro recenzenta:

Jak se to liší od Metal Slug?

Díky.
  • GlaDOS
    I já mám tendenci strkat název hry do každého druhého odstavce, ale Mercenary Kings je tu minimálně jednou ve dvanácti odstavců z patnácti. Dohromady je jméno hry v recenzi zmíněno 16x. To už je moc i na moje poměry.
    • montatatana
      Kdyby to aspon bylo zaobaleny jako zamerny humor, ale todle je vazne amatersky :)
    • Taky mi to dost nafackovalo... Autor asi nemá s psaním moc zkušenosti. Jsou na to i vzorce kolikrát můžeš napsat stejný slovo na jednu stránku, aby to neotravovalo:)
    • Když potkáš nádhernou holku, tak ji ten rošt taky neprotáhneš jen jednou, ale pořádně ji několikrát proluftuješ a rozhodně si ani jeden z vás nestěžuje že se to několikrát opakovalo...
      • TheGGG
        Sexistické přezdívky jsou taky docela časté.
        Jinak Fuhrer s tím přirovnáním totálně mímo
        *5*
      • Dildo_Vagins
        Jo, sexistický komentáře tu občas letí, ale s timhle si teda pořádně mimo...
      • GlaDOS
        Pravděpodobně by si stěžovala ta holka, protože tvůj příklad pasuje hlavně na znásilnění. Jinak je ta paralela úplně mimo.
        • A tak samozřejmě koho zajímá co si myslí ta holka?
          • Hail Hitler!
  • Vtipný je, že cena této hry na ps4 je 1.629 Kč. Věřím, že hra může být zajímavá, ale za tuhle cenu si neumím představit, že si ji někdo koupí.
    • sleepless
      Samozřejmě, že hra nestojí 1629 Kč, anýbrž 521 (19 Eur) při současném kurzu :) Zřejmě ses díval na cenu za balík 4 kopií, ale aj ten vychází na Steamu na 1563 Eur.
      • Samozřejmě, že hra stojí 1629 Kč - viz odkaz http://hry-pro-playstation-4.heureka.cz/mercenary-kings/
        Na PS store jsem se ještě nedíval, ale ze zkušenosti vím, že to tam nebude o nic levnější. Zřejmě uvádíš cenu PC verze, já jsem uváděl cenu PS4 verze.
        • Erien
          https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-cz/games/mercenary-kings/cid=EP2114-CUSA00404_00-0000000000000001

463 Kč. To co uvádíš ty, je cena krabicové verze, která ani nevyšla a kdo ví jestli vůbec výjde. Takže tvůj post je úplný nesmysl.
        • ringmancz
          samozřejmě že nestojí. má ji jedinej obchod, navíc na předobjednávku a nikde jinde ve fyzické kopii ke koupi není (amazon, game apod.). PS Store mi ukazuje cenu 463. takže příště si to pozjišťuj, než začneš psát blbosti
          • Ty seš normální d*me*nt... A tím končím.
            • ringmancz
              hlavně si nezapomeň naklikat pluska ještě než skončíš
          • Ta hra v tom eshopu stojí takovou částku jakou jsem napsal, a tudíž se nejedná o blbost, takže tady přestaň dělat chytrýho, než něco napíšeš.... A nemění nic na tom ani fakt, že ne na předobjednávku. Samozřejmě, že cena se liší od PS store a jiných eshopů...
            • ringmancz
              "Na PS store jsem se ještě nedíval, ale ze zkušenosti vím, že to tam nebude o nic levnější"...
              tak si tu krabicovku objednej a uvidíme, jestli ti někdy dojde
      • 1563 Euro? To by byla přísná cena za 4 kopie hry :)
    • Vtipný je že pokud jsi měl plusko, tak ji máš zadara :D
      • Jack1947
        Dokud si platis PS+ tak ano, pote uz ne (Veskoslavova slova ale pššt). *3*
        • Ale tohle mi třeba osobně vůbec nevadí, protože se ke hrám v této době vracím opravdu vzácně...

btw jedinej kdo tu bere vážně Veskoslava je on sám...
          • Jack1947
            Tak jasne, ( Vidim ze Veskoslav je uz tak průhledný ze je videt nejen skrz nej ale uz i do nej... *2* )

Tak abych nepsal jen plky ktere jsou uz davno zrejme. Nevypada to zle a verim ze to muze byt sranda
            pac mi to pripomina trochu Contra respkt styl hry a to bylo zabavne. *4*
    • To fakt ??? to si delaji pr.el s tou cenou !!!! :(
    • Miserius
      Pro PS4 uživatele byla PS+, jen diky tomu to zapařim, určitě bych to nekupoval *15*
  • možu sa sutaže o notebook zučastnit aj slovaci? kde su nejake pravidla sutaže! redakcia odpovedzte!
    • sleepless
      Samozrejme muzou, stejne jako jinych soutezi na Games. Kdyby to bylo jinak, uvedli bychom to.
      • ok dakujem za odpoved *7*
    • v žádném případě, cikáni, židi a slováci se nesmí zúčastnit této soutěže!!!!!
      • A taky homotrolové!
  • Upřímně mě už ta retro grafika odrazuje od koupě podobné hry, klidně i když dostává pozitivní hodnocení v recenzích. Prostě jsem se toho už přežral
    • Tvoje hloupost, kdyz se nechas odradit, mozna prijdes o bezvadnou hru. Mne se hotline miami take vytvarne nelibilo a nelibi a pritom je to uzasna hra, kterou si dodnes cas od casu pustim na vite jen pro tu radost ze zabavneho gameplaye.
  • Metal Slug!
    • Presne tohle me napadlo, kdyz jsem se podival na screenshoty :)
      • restore
        Povecme si narovinu, koho to nenapadlo ked este aj 2 charaktery vykradli :D
        Nadruhu stranu, ak sa im podarilo pobrat vsetko dobre a este aj pridali dalsie moderne zlepsenia... a nemyslim 'zlepsenia' ale to, po com sme vsetci tuzili v 90. rokoch ked sme slintali nad automatmi s metal slugom (povecsinou v zahranici :D )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit