Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O ztrátě kontroly mluví fanboy platformy, kde si nemůžeš nastavit ani rozlišení. Tak to se povedlo.
  • Khanemis
    Poslyšte Kefalín, čo si predstavujetě pod takým pojmom "fanúšik EA"?:))
  • Sice jsem na to včera hejtoval, ale dnes jsem si řekl: proč ne. Za 450 Kč si můžu měsíc vyzkoušet všechny (všechny 3 :D) EA AAA hry, které mě zajímají a mohli by mě bavit. Hlavně bych si takhle vyzkoušel Athem. Chybu, co jsem udělal u Destiny 2 (koupil jsem si na black friday i se season pasem). Na videu to vypadalo zajímavě + gameplay, kde to přirovnávali k Broderlands 2 mě přesvědčil, ať si to koupím.. Kdo mohl vědět, že to bude tak šílená nuda v hezkém kabátku *9* .

    Jinak pokud je někdo fanouškem EA her, tak roční předplatné se mu vyplatí... 2,5k Kč je cena 2 her a takhle bude mít v ceně všechna DLC (aspoň jsem to tak pochopil), takže pro fanoušky EA to bude zajímavý deal.

    Akorát nechápu tohle: Plus, a 10% discount on Origin digital purchases (převzato z EA stránky). Na co bude 10% sleva, když má být všechno v ceně? Na kosmetické doplňky nebo na DLC?
  • Zajimalo by me jak budou resit lidi co si zaplati za mesic odehraji tri AAA hry a pak prijdou zase za rok *4*
  • nemám čas něco zkoušet, ve svých letech +- vím, co mě bavit bude či nebude, máme tu recenze, lets playe atd, já jsem informován dost. Ve finále je to jen služba jak vytáhnout z hráčů peníze za hry, které by si nikdy nekoupili něco jako slevy na Steamu.
  • Tam bude mesic stacit na to abych si uzil do sytosti multak, dohral singl a pak se presunul na dalsi hru.
  • Ano, taky tak, ale na druhou stranu si zaplatím jednu ze služeb na měsíc a vyzkouším popřípadně dohraju hru kvůli které to za to stojí. Takhle to udělám s BF5, tam bude měsíc stačit abych poznal jestli to za to stojí :)
  • jo, každá firma bude mít pass, kde se z těch desítek her bude jedna Zajitzová. Už to vidím, UBI Pass, EA Pass, MS Pass, CDP(GOG) Pass, Blizzard Pass, Activion Pass, Konami Pass a Konami - DLC Pass. Nestačí, že bylo takhle PC zničeno miliony klienty teď ještě tohle, bohužel tohle zastihne všechny platformy.

    Já stihnu za rok dohrát tak 6 her, předpokládám, že u to mají lidi, kteří pracují dost podobně.
  • ucho
    já si nic takového nepamatuju. spíš si pamatuju, že když se objevovaly první streamovací služby, lidi dost nadávali na kvalitu a mizerný výběr.
  • NEkromanT
    Služba teoreticky zajímavá, ale ten budoucí lineup by potřeboval být teda mnohem zajímavější, aby ospravedlnil ty peníze navíc oproti klasickýmu Accessu. FIFA, pofidérní BF, kterej vypadá, že se mění podle toho, co je zrovna "populární" a Anthem, kterej zatím nevypadá nijak, maximálně jako pokračování Destiny.
  • Si pamatuju lidi, kteří tohle říkali, že se objevovaly první streamovací služby hudby. ;-)
  • Na Pc se hracum da vnutit ledacos. Dokonce i to ze nad hrami ztrati absolutne kontrolu a jeste za to podekuji. Dalsi krok bude hromadne streamovani, hry budou jen sluzba.
  • a dnes původní studio ani neexistuje prostě EA klasika *10*
  • Přesně. Den co Bioware přešlo pod EA šlo to do kopru *16*
  • Škoda že tahle služba nebude dostupná na konzole
  • kdyby zaplatili 5$ mě, možná si ten jejich brak i zahraju, jinak stále platí hry od EA ani zadarmo
  • 15 € mesačne dosť , ale ak sa to zrušiť po mesiaci odohrania je to dobre človek odohra singleplayere rýhclo
  • Je to jajn věc, podobně jako Game Pass. Můžeš si vybrat- chceš krabicovku? Potřebuješ za 300,kč mít na měsíc přístup ke knihovně nových her - použitelnou jako neomezený zdroj demoverzí? Je pro tebe přijatelná výše útraty 300 kč / hry na měsíc? Každopádně kvůli Dragons Age, Titanfall se vyplatí levnější varianta za 100 kč/ měsíc, nebo 600 kč / rok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit