Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    jeden z naj soundtrackov aky moze hra mat, epicky suboj s bossom a do toho rock metal zo spevom ... sa len tak v hre nevidi ze by sa spievalo :)
    • Boze, jen to ne, rock/metal se zpevem ve hre! Blééé *11*
      • michaliuz18
        sa nezblazni , taktiez nemusim metal ,nepocuvam ho, ale ked je kvalitny nevadi mi, hlavne tejto hre sa hodí ... stale lepsie nez kebyze tam ma byt scream hardcore metal a ine sra*ky
        • vlastik.plaminek
          Možná to myslel tak, že zpívaný soundtrack prostě ne. Taky bych víc ocenil "jenom" instrumentály, protože mi tam ten zpěv moc nesedí.
        • Mé dítě, pleteš páté přes deváté. Screamo je subžánr hardcore a i já, syn Boží, si jeho tradiční podobu (skramz) rád poslechnu. A můžeš mi prosím vysvětlit, co je to ten metal rock? Když nevím co by, naperu tam raději všechno. Za trest deset otčenáš.
    • Thomas Jacob Bergensen - aka Two Steps From Hell - Album Illusions
      • sice god of epic music jak se o něm píše, ale do mgr by se to vůbec nehodilo, tím. Souhlasim s tim, že soundtrack je super, dokonale sedí k tempu hry a třeba hudební doprovody k bitce s rexem, mistral a monsoonem jsou dokonalý
        • napsal sem to spatne, myslel jsem ze se reaguje na trailer
        • Hlave ten song k mistrál je dokonalý.

          https://www.youtube.com/watch?v=G7_ZTha9uK4
          • http://www.youtube.com/watch?v=RwQ-JdaPCLM
  • I přes to že jsem fanoušek MGS série, a i příležitostný hráč hack and slash her, tak bych se nad MGR až tolik nerozplýval jako autor článku... hru jsem si koupil na steamu a dohrál, a jediné proč jsem nebyl zklamaný je že jsem neměl příliš velké očekávání... příběh geniální opravdu není... grafika je podprůměrná, a co s týká hratelnosti, některé prvky dost pokulhávají (vedlejší zbraně jsou téměř k ničemu)... To už bych příznivcům tohoto žánru spíš doporučil nějaký díl série Devil May Cry(ideálně třetí) dokonce i DMC5 (navzdory mému prvotnímu odporu k netradičnímu vzhledu Danteho) byl dobrý...

    co se týká MGR hodnotil bych hru za 7/10 a to jen proto že jsem rád za každou Metal Gear hru :)
  • TheGGG
    Parádní hra a skvělá ozdoba mého steam účtu. Skutečně jsem byl překvapen kvalitou PC verze.
    Pokud jde o samotnou hru, tak je to jen další důkaz toho že epický šermovačky a řezačky nezvládá nikdo tak dobře jako Japonci.
  • prudislav
    Hra super , jen si to chce zvyknout na neobvyklou rychlost akce a použití parry
  • Vanquish skrížený s Metal Gearom, kyborgmi, katanami....mega dobrá bojovka, originálna, zabávne tupá a svižná.....všetky hry od toho štúdia žeriem a každý by si mal povinne zahrať toto i Vanquish....
  • KIMCID
    uvidime sice na rubačky nejsem ale třeba mě to chytne
  • OT:
    Bude recenze PC verze Injustice: Gods Among Us?
  • N0isy
    Jedna z nejlepších slashovek, co jsem kdy hrál. Paradní dávka akce, zvrácenosti a hudby, že vás to do poslední minuty nemůže nebavit. Už se těšim na sequel. *14*

    Škoda, že těhle her a lá DmC se nedělá víc. V poslední době skoro už vůbec.
    • Ještě tu jsou Darksiders, což taky není špatná rubačka. Ale na čistej hack&slash tam je až moc puzzlů.
    • hrál jsi bayonettu?
      • N0isy
        Hrál, ale ta už je taky pár let stará a 2 na nic jiného než Wii U nevyjde. Nepochopitelné...
        • Nepochopitelné? Jednička se neprodávala a vývoj dvojky zaplatilo Nintendo. Co je na tom nepochopitelného?
        • já doufám, že se rozhodnou to portovat pak, byla by to fakt škoda, ale tak na druhou stranu platinum teď zvedaj nintendu prodeje docela, nebejt wonderful 101 tak je na světě o hodně wii u míň :D každopádně doufám že bayo 2 bude i na ostatní platformy, z jedničky jsem byl unešenej :D
  • J*bať finálneho bossa skoro 40 minút v kuse, keď mal 15% života, tak zdechnúť, lebo som sa zabudol v sekunde vyhnúť a správne seknúť katanou a potom si to ešte 5x zopakovať sa len tak nevidí.....pev
    • irdzi
      Ten boss je důvod, proč se bojím rozjet to na hard (obecně od Platinum jsem hard dal jenom Vanquish a tam jsem na konci brečel ...)
    • musíš trénovat offensive defense, nebo jak se ten move jmenuje :D
  • Já to hraju na myši a zatím v pohodě, docela dobry, beru to spíš jako takovou oddechovku, než abych se v tom nějak vyžíval. Třeba DMC mi je ale bližší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit