Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevím, ale mne to nepadlo moc do oka.
    Docela se myto nelíbí asi kvůli tomu, že od série Metal gear očekávám hlavně stealth akci než
    nemožnou (nemyslím hanlivě) ninja rubanici.
    Tak to vidím se svým názorem *4* .
  • Pekna na hra na konzolich, lini a retardovani pcckari si ji ovsem nezaslouzi, budou zase remcat a nadavat na ovládání na mysi, nebot budou neustale chcipat. Oni ti PCckari jsou totiz velmi nesikovni a tez mentalne pozadu za svymi konzolovymi spoluobcany.
    • Nedelej ostudu a zalez, zrudo. Tohle jsou retardovane kecy na urovni Wallet Warriora a jemu podobnych.
    • nekromant33
      http://www.fileize.com/files/0251e920/80a/Nicolas_Cage_Laugh_GIF.gif
      *nepřizpůsobivými konzolovými spoluobčany
      jinak pobavilo
  • Prosím Vás, proč se vůbec snažit tyto hry portovat na PC? PCčkářská nemehla sofistikované ovládání MGR nikdy nepoberou a nedostanou se dál než k blade wolf bossovi. Žalostná úroveň PC hráčů je patrná zejména ve SF4 Arcade sérii a SFxTekken, v nichž je poráží i čtyřleté děti vycepované z konzolí. PC hráčům stačí primitivní legohry typu Minecraft a podobné zrůdnosti, kde si skládají hrady z kostiček, do rytmu svými dětskými autistickými hlásky komentují své tragikomické počínání, a které následně hrdě vystavují na youtube po vzoru největšího herního lemra, dřeváka Minecrafáka. Pro zkušené, oldschool konzolové hráče je skutečným utrpením sledovat PC scénu a upozorňuji vydavatele, že top hardcore akčních her typu MGR nebo DS je pro ni opravdu škoda.
    • A proto je doménou progamingu PC. Cool story Trollboy.
    • merlo
      Jako pokus dobrej, ale zpusob ovladani (gamepad) je aplikovatelny take u PC, tudiz nezalezi na samotne platforme, nybrz skillu daneho hrace. Dalsi fakt je, ze tebou zminovanych autistu stavicich hrady z kosticek je jenom na X360 jiz 10 milionu... Jinak to tve lpeni na exkluzivite her pro konzole mi spis zavani strachem z faktu, ze po jejich vydani na PC odpadne nutnost tyto krabicky kupovat. *2*
    • Paul_cz
      Hovňousku, zpátky do ústavu.
  • No tohle klidně mohlo na konzolích zůstat. MGS jsem hrál jen jedničku (dobrá) a dvojku, kde gameplay taky dobrej ale patos už byl o dost horší než v závěrečné scéně jedničky. Navíc koukám, že se během let trochu vytratila ta tactical espionage action... *1*
    • A během tvých let se dost vytratil rozum, když ani nejsi schopnej si všíimnout, že MGR dělali lidi z Platinum Games...
      • Platinum Games.. ha ha zrejmě slušnej oddíl....*1*

        Ok nevěděl jsem že jsou dvě linie Metal Gear. Asi to bude mít nějaký velmi hluboký emocionální podtext jako celá tahle série... *1*
        • Platinum Games jsou jedni z nejlepších vývojářů (neždímou značky x-krát dokola jako to dělají ostatní vývojáři) posledních let ty jeden primitive....

          Viz Vanquish který udělalo za všech cover akcí posledních let podvyživený chudinky...
          • Nebo Bayonetta. Škoda,ž eto není na pc. Konzoli kvůli jedné hře také kupovat ale nebudu:)
            • To Jack 1947, jaká výmluva? To bylo stanovisko, nic jsem ničím neomlouval. Nepotřebuju více strojů, když mi stačí jeden. Ne každý jen hraje hry a ne každý fandí konzumu.
            • Jack1947
              Tahle vymluva, uz prestava bejt aktualni... docela nudna. *4*
    • Tohle ale není MGS, ale MGR ... to je rozdíl. MGS je pořád o "tom" co původní díly.
      • Nemuzes po pcckari chtit, aby vstrebal a porozumel psanemu textu. Na to jsou prilis hloupi a neschopni. Pcckari maji většinou velmi nestastny život plny minecraftu a nepodarenych letsplayu, spatne znamky a ani v kolektivu nejsou oblibeni. Je to velmi smutne, ale jsou zkratka mezi nami a na prvni pohled je někdy nezkuseny a stastny konzolista ani nepozna.
  • Na tohle se fakt těším. Dobrý trailer: http://www.youtube.com/watch?v=3InlCxliR7w&oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D3InlCxliR7w&has_verified=1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit