Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tenced
    ty nejostrejsi katany, kytary, podivny účesy, desnej font.... mimoradne debilni charaktery... to je na jednu hru az moc velka kastrace... otazka zni .. delaji to vedome ? a jestli ano, tak proc ?
  • OMG. To je tak ...... hloupoučké. Občas ty Japonce fakt nechápu.
  • Proč má hlavní hrdina podpatky?
    • Treba je to transvestita. Zensky oblicej a vlasy, podpatky, silny makeup, ...
    • Malleth
      To měl už ve čtyřce...je to divný no. Tam to i používal k tomu, aby mohl držet meč v noze
  • uprime MGS sem nikdy nehral...(nejsme moc na stealth akce)
    ale rozhorceni fanosuku nad zmenou zanru chapu. Nicmene kdyz na to koukam jako na samostatnou hru, tak nevidim nic jinyho nez dost dobre vypadajici akcni zalezitost...osobne bych si to zahral docela rad.
  • Malleth
    Snad alespoň ten Risen 2 dopadne dobře
  • MishKonn
    Tak pro mě je tohle zklamání roku.

    První trailer pro mě byl na 10/10, tohle na 0/10 (v rámci hodnocení náplně traileru, ne hry).
  • Metal gear je celej pryč ( gone, dead) Občas za něj zapálit svíčku, jinak je načase zapomenout. Je na čase dát prostor projektum novejm, svěžim , a hlavně inteligentnějšim než tady Risingu. Tohle opravdu Passnu s chutí. *13*
  • Doufám,že je to jenom špatný vtip *7* Tohle přeci nemůžou MGS udělat *11* *12*
    • Ale tohle není MGS!

      Tohle je Metal Gear Rising. MGR!
      • To je sice hezké, ale jak tohle můžou nazývat rozšíření universa?
        Kdyby to nemělo iniciály: Metal Gear, tak by po tom stejně neštěkl ani pes.
        Tohle mi připomíná pokračování série: Brother in arms.
  • Zhrnul som dojmy z traileru na blogu. Pamätajte však, že to nie je herný blog a článok je skôr mierený na širokú verejnosť a/alebo fanúšikov MGS. Screeny vytípané z traileru. http://musingsfromadistantrealm.blogspot.com/2011/12/ripper-is-back.html
  • God-of-War
    buďte všichni v klidu:) Hideo už začal makat MGS 5... tohle je jenom taková odbočka a co sem slyšel, tak s timhle nemá nic moc společnýho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit