Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle serie me pekne stve. Nejdriv vydaj mgs1 na PC aby pekne povnadili a pak to zazdej. Jak ja by si rad zahral mgs2 (ta na pc sice je ale co vim tak jsou s ni nejaky problemy na novejch grafarnach a ma pekne dodelany ovladani), mgs3, mgs4. Nevidim jedinej duvod proc to neuvolnit taky na pc
    • Tech duvodu je nekolik. Za prve se na PC moc hry nekupuji a za druhe to je remake a vypada to docela zastarale, na coz jsou vetsinou pc hraci extremne citlivi. Takze to asi nekdo zhodnotil jako prilis velke riziko.
  • super zprava,premyslel jsem asi 1,2 sec a urcite kupuju :-).treti dil byl hodne hodne dobry,dvojka taky usla.zrovna jsem dohral RE4HD a rikal jsem si ze bych dal jeste neco starsiho,takze metal gear.jeste doufam ze se slituje capcom a vyda resident evil z game cube,za to bych dal i plnou cenu,to je moje top ever
  • Ja mam s konzolemi cest az od ps3, takze za remaky slavnych pecek a stezejnich del z ps2 jsem vdecny. MGS4 je super, takze ocekavam kvalitu.
  • Mno zase o duvod min proc neodpojovat stary psko:). V posledních kolekcich fakt trefili hrebicek na hlavicku(a mě taky:)). Jak Ico a SoC, tak MGS jsou pro mě fakt zástupci kvalitního konzolovýho hraní. Ted už jen dlohou dovolenou:)
  • tak to prostě je
  • stejně si jednou tu zkurvenou PStrojku budete muset koupit i když jste pcčkáři, protože i JÁ si ji budu muset koupit, jedině že bych to zkusil nějak naemulovat kladivem do xbox mechaniky
    • Ach jo, kdyby si to cetl cely, tak se dozvis, ze to vyjde i na XBOX360.. Pokud teda mluvis o te HD kolekci..
      • tak to je dobrá zpráva, ale stejně si tu PS 3 jednou koupim, má hroznou chuť si zahrá t god of war 3 a ty hd remaky
  • Oh my gosh oh my gosh oh my gosh oh my gosh!
  • Chybí mi tam MGS1... :-\
    • Tak MGS1 si zahraješ na každé PS3, což o ostatních dílech do teď říct nešlo. Teď si můžeš teoreticky dát maraton celé série u jedné konzole (když nepočítáš Portable Ops a Twin Snakes. A že druhou jmenovanou plno fandů MGS nepočítá vůbec ;) )
    • God-of-War
      k tomu se vyjádřil Kojima: Já o remake prvního dílu nestojim, ale hráči ano...Taky bych ho bral *9*


      *K
      • sleepless
        Muzu doporucit fakt povedeny remake jednicky pro Gamecube.
        • RavenHolm
          Twin Snakes? Povedený? Ten americkej Matrix nikdy neměl vyjít.
        • gamecubu zavidim hlavně remake residenta jednicky. Tudiz uz minimalně dva duvody pro kostku:)
          • Malleth
            Ten remake tuším vyšel i na Wii, který navíc přehrává i gamecube hry, vyšlo na něj plno dalších skvělých her a určitě se líp shání.
            Krom toho tam vyšla podle mě nejlepší verze Resident Evil 4.
  • Malleth
    Nevíte, jestli budou podporovat 3D?
    U ICO a Shadow of Colossus kolekce to bylo super
  • Původní hry byly super tak není důvod se netěšit. Až teď jsem si všimnul, že to půjde i na xbox a jelikož mám 2ku za poměrně klasiku (a to jsem to hrál ten zmršenej port ptze jsem byl only PC gamer) tak si to rád znovu zahraju až to bude za půl roku stát pár šlupek:)... super ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit