Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kojima po Silent Hills nepřestává mile překvapovat *1* Ještě by byla dokonalost sama, kdyby na PC vydali i MGS HD Collection, ale když tak tu vždycky jsou emulátory.
  • gameplay vyzerá stupídne
  • Protože MGS4 neměl několik hodin cutscén...
  • Já a můj bratr po této zprávě roku http://www.moviefancentral.com/images/pictures/review39414/oh-my-god.gif?1332037440
  • Nevěřím, že přijde nějaká lepší (zpráva).
  • To je docela odvážné tvrzení když uvážím že jsme lehce za půlkou...
  • ZPRÁVA ROKU.
  • Viděl jsi snad někdy nějakou Sony exluzivitu na PC? Naivita některých hráčů je neskutečná...
  • Tak The Last of US se ti opravdu nesplni :)
  • langustyn
    žádný PC :/ pojede to jen na Steamboxech :D
  • jo něco takového.. chci původní hru v pořádné grafice... nejlepší hra minulé generace si zaslouží nový kabátek..
  • Lukyz
    Tak jsem našel ten fix na W7 - stačí rozbalit do složky BIN v adresáři se hrou *2*

    http://www.uloz.to/x8XrAsh/metal-gear-solid-2-win7-sound-fix-rar
  • Super, těším se na to jak děcko na Vánoce :D Jinak jestli někdo chce pochopit příběh Big Bosse, stačì vám MGS3 a Peace Walker, Portable Ops není canon.
  • To jste mě ráno krásně překvapily!!!
  • Jakože Dark Souls: Prepare to Definitive Edition?
  • Corvus
    Na Steamu hozeno do seznamu přání :-) Tak už jen nezbývá než doufat ve fyzickou kopii v krabičce. Osobně se mi splnilo vydání The Evil Within a MGS na PC, teď už snad jen Okami a The Last Of Us...
  • Lukyz
    Hele hrál jsme to (několikrát) na W7 - na netu je někde patch + gamepad z Xboxu ve full HD. Lahoda *14* Kvůli MGS3 jsem si pořídil PS2 za 500Kč + 300Kč za hru z bazáče a nelituju ani koruny.
    Na vánoce si možná pořídím PS3 kvůli MGS4, Last of Us a bluray, ale víc by mě potěšila Legacy edice na PC *1*
  • Miserius
    Přesně o tomhle mluvim... Očividně nemáš tucha jak se MGS hry hrajou, ale hned soudíš podle toho co jsi kde zaslechl
  • Neni to snake ale Big Boss neboli otec všech snejku *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit