Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem se dočetl na twiteru Kojimy, že plný trailer bude zveřejněn dneska 11.6.2013, ale přesný čas si musíte vypočítat podle toho PST.

    "MGSV full version trailer will be revealed tomorrow at 11:00 PST. I really recommend this version to watch."
  • Tak jo. Kurňa, jak to ten Kojima dělá. Ostatní hry můžou v klidu odpočívat. Není oč se přetahovat :)
  • Co je to za tu prsatou paní? Nějaký info??? *1*
  • h0p3
    Od RDR tu nebyli hezčí koně! Jinak must have titul..
  • Tak na kolik procent se tohle objeví na PC? Jedna z mála her která vypadá že nabídne něco co bych na PC neměl, takže jsem dokonce uvažoval o konzoli, ale proč bych si kupoval jakoukoli směšnou krabičku když se rojí informace o tom že se nakonec dočkáme hry i na PC
    • Gordar
      Nebýt konzolí, nebyl by pravděpodobně žádný MGS.. tak proč ten pitomej hate ?
      • A nebýt PC nebude žádna hra na konzole....To nebyl hate, proč bych si měl kupovat konzoli když mi už vlastně nic nenabídne?
      • Metal Gear se objevil v roce 1987 a překvapivě na PC
        • Gordar
          Metal Gear byl vydán poprvé na konzoli MSX2.
  • Gordar
    Docela mě překvapilo že si Microsoftu povedlo vyjednat s Konami představení toho traileru na svojí konferenci. To samé s Dark Souls 2. Přeci jen bych to čekal spíš u Sony.
    • sidi
      MGS jednotka a dvojka su aj na PC ty ignorant
      • Gordar
        Co to má společnýho s mym kometářem proboha ?
    • Fanousci si to stejne koupi na Playstation, jako vzdy. Materska platforma :)
      • Mateřská platforma? Ale jistě, že jo...
  • No tak to bude pro děcka z xbloc*cku šok, IQ jim stačí tak akorát na f*pání nad HALO a teď budou muset hrát skutečnou hru.
    • skutečnou hru? Zkoušel si někdy projet Halo na obtížnost legendary?
    • No hlavne, ze jsi nam vsem ted to sve IQ predvedl *1*
    • spoock
      tak přísný bych nebyl, ono je taky dost lidí, kteří nehrají COD :D
  • Už ne "Tactical Espionage ACTION"? Chci vědět datum vydání, protože open world hra zaměřená primárně na stealth je něco, o čem snim už tak kurevsky dlouho, že je momentálně těžko uvěřitelný, že se to opravdu děje.

    A to se to snažím držet v klidu, nepřehánět, nehajpovat... zkrátka jen čekat.
  • Vzhledem k tomu, že Fox Engine umí PC a Metal Gear Rising: Revengeance je také pro PC, tak je velká šance, že i tento díl na PC bude.
    • nekromant33
      bylo by hezký mít to na PC, ale jako někdo kdo se těžko dostane k prvním čtyřem a všem těm spin-offům stejně nemám šanci pochopit příběh a to snad i s načtením mgs wiki
  • RIP $ony *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit