Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hroznej pacient... to ti povím ale kupodivu jsem zde potkal i horší případy.
  • Lukass
    No stejne ju cornes jak to pude, proste pacient.
  • Jack1947
    Proč radosti?

    vždyt ta hrami nepřišla vůbec zajímavá...
  • Its ccriminal !! :D
  • MishKonn
    To je Angry Joe... *1*
  • Krescz
    ne, jednou jim povolíš a dopadne to jak říká ewerwert....v půlce instalace to bude chtít éčka jako daň za swag nebo něco
  • Video je plné úplně zbytečných scén (např. scéna s autorem kanálu spícím ve své posteli, WTF?!)
    ...ale zase tam měl pár vtipných nápadů (např. to, jak ploty zastaví útočící zombie je ve skutečnosti plán prezidenta Trumpa, jak zastavit nelegálně imigrující zombie :D )
  • MishKonn
    https://youtu.be/WahFk1WzCMs

    Citim, ze zde to bylo vystizeno lepe. *15*
  • To je za novou postavu, nikoliv úložnou pozici. Ber to tak, že si tím kupuješ nový slot na serveru.
  • To zase bude radosti, co ty náš zloději
  • Jack1947
    Ty vle zpoplatněný pozice :D co bude příště klíč na zapnutí hry za dolar ? to je doba a to že to nedopadlo nic moc tomu se nedivím ja taky nic moc nečekal.

    To mohli dát rovnou frituplej ale chápu že vhtěli něco málo vydělat!

    Hehe, stejně se těším až se to obejde a hodí do offline *5*
  • Príliš štedré hodnotenie.
  • Tak nepíšu že schvaluji mikrotransakce anebo že je to správný, jen doplňuj info. Mám ale už před závěrečným soubojem a do hry není potřeba investovat ani korunu navíc, vzhled postavy si můžeš kdykoliv upravit a nevidím důvod, proč by někdo to hrál znovu podruhé a znovu si všechno odemykal :) (Což se případně dá ale obejít na psku druhým účtem.) Osobně jsem za hru dal 750kč a pár hodin jsem v ní zabil, ještě zabiju a tím to pro mě hasne, víc než zkrátit čekání do God of War a Injustice 2 jsem od toho nechtěl :D Určitě lepší investice než Shadow of War nebo nový Assassin který stojí dvojnásobek, mají season pass v ceně hry a ještě tam narvou lootboxy :D :D
  • Lukass
    Tvl, no to je uplna pecka, tak hlavne ze te hra nijak nevykoristuje a je tak pristupna a free, kolik ze stoji?
  • WOW! Podle popisu to zni presne jako F2P hra za 40 Euro :D
  • SV dostáváš i každý den jako denní login bonus, stejně jako v MGSV MB měnu. V průměru tak 20-30 ale už dali i 80, takže mám nějakých 400 za pár dní, takže stačí si to jen každý den zapnout. Chce to jen trpělivost, v PP mám taky 5 FOB a nekoupil jsem si ani jeden MB. :D
  • Fordzy
    Nejvtipnější je, že hráči jako kompenzaci za porodni bolesti dostali 100CV, což ma hodnotu jeden dolar. XD A další save slot stojí 1000CV....
  • to jsi manažeři v konami říkají, jak to teď Kojimovi nandali...jakej to svělej titul se jim bez něj povedl :D
    a to jsem nadával na raidena v rising. to se dalo tolerovat.
  • Musím autora článku pochválit za nezaujatost a lehkou nadsázku s kterou přistupoval k recenzi Survive. Většina lidí by měla problém se udržet zpátky a nezačít dštít síru na některé z těch "feature".

    Jinak pro lidi, co už jsou pomalu alergičtí na další "survival" hru, kde trávíte hodiny pobíháním okolo a sbíráním surovin, aby jste následně další hodiny craftovali, je to prostě jenom další nudný brak. Jsem jeden z těch hráčů, co si tohle určitě nezahraje.
  • Jo... to mi připomíná když mi rodiče vyprávěli jak si v mládí dělali srandu z toho, že se jednou bude prodávat třeba voda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit