Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupeno na Steamu. Kdysi jsem to hral na Xboxu a libilo. Ted prisel cas to dohrat na PC!
    Fandum Jacka Blacka a metalu lze jen doporucit.
  • No nevim, me se to libilo, je to zabavna hra, ktera se nebere vazne. I ty bitky mi prisly fajn.
  • Yes!
  • Tak tahle zpráva je jistou formou orgasmu.. Na to čekám už hodně dlouho.
  • Zase další chudáci, kteří nevydělali na konzolové verzi a teď jsou s prosíkem škemrat pcčkáře o odpuštění. *12*
  • diky za novinku. skoda jen, ze me tahle hra vubec nezajima...citil jsem potrebu, abyste to vedeli
  • Must resist! Ale vlastne to neni ani take zle, -25% je viac nez sympaticka cena, no ajtak sa mi to tam bude valat aspon rok, tak na co kupovata teraz :) Ak by som toho ale nemal v zasobe tony, tak kupujem okamzite
  • Spades
    Tak to si koupím je pro ty TF2 čepičky!!!
  • Je to vhodné i pro někoho, kdo z celého srdce nenávidí heavy metal a všechny přidružené druhotné znaky, které jej reprezentují?
    • Robotron3
      Metal vůbec neposlouchám, kromě nějakých melodických klasik, a přesto se mi hra hodně líbila. Takže za mě ano. Ona je to stejně spíš taková legrace a ta metalovost se absolutně nebere vážně *4*
    • Když nad tím přemýšlím, otázkou je zda ten dotyčný má rád humor, pokud ano tak myslím že by to takový člověk přežít mohl. :)
      • No můj ortodoxně věřící, rasistický, 80 letý děda je docela suchar.
    • hitokage
      Zajímavá otázka. Moje odpověď: Ne.
  • Odulin
    Dobrá zpráva. BL se mi po všech stránkách dost líbilo a konečně si bude moct zapařit i brácha, kterej konzoli nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit