Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co je myšleno tím - Arťom se vrací *14*
  • Doufám, že tam opět nebudou děti dabovaný nějakou starou ženskou, to mi v přechozích (jinak fajn) Metrech trošku lezlo na nervy ;).
    • TheGGG
      to je ten vychlastalej hlas způsobenej vodkou...
  • TheGGG
    open world = v 95 % otřesný příběh, nudné postavy, tuna nudných questů, grind.... to v metru neci
    • začínáš se opakovat...
      • Má pravdu, doufám, že to kluci neposerou a žádný tyhle questy ala wildlands tam nebudou.
  • Zaplať pánbůh že to nebude mít otevřenej svět , ale větší koridor takhle aspoň neutrpí tempo hry a děj hry bude pěkně plynout od začátku do konce.Kdyby tam byl otevřenej svět tak by to pravděpodobně dopadlo jako Far Cry s generickými úkoly děj by byl rozkouskován a atmosféra by byla ta tam.Stupeň natěšenosti 10/10.
  • dneska by snad open world mel být standard. Nejsou devadesáta leta aby vycházely koridorovky *7*
    • Nejsou devadesata leta - doba pokrocila a internet je plny Bobu...
      • a bobků...
    • Lukass
      Tahni!
  • Lukass
    Pro me nejlepsi hra vystavy a fakt se tesim. Trailer me totiz radne nakopal prd..l !
  • BoB.2
    Počkám si na gameplay z tohohle moc poznat nejde.
  • Také jsem jsem oba díly dohrál jedním dechem a to se u dnešních her moc nestává.
  • Na tohle se hrozně těšim, ale doufám že půlroku po vydání neudělají zase redux verzi...chápu že 2033 to třeba potřebovala, ale Last Light vypadal dobře i bez redux verze.
    • ale na druhou stranu - Redux k byla další zábava navíc
    • misho8723
      Tak tá Redux verzia Last Lightu bola určená pre tých, čo nemali pôvodnú hru, nie? Lebo mala všetky patche a DLCčka.. pre majiteľa pôvodnej verzie tá nová verzia nemala veľkú cenu.. no pre mňa áno, lebo som tie DLCčka nemal a ešte ma potešilo, že LL si si mohol zahrať buď v pôvodnej verzii alebo v ťažej Survival obtiažnosti, čo mala hru priblížiť v 2033 čo sa týka hrateľnosti.. a zas 2033 Redux verzia mala veľa nových vecí, pričom skoro všetky ma potešili.. mrzelo ma, že niekoľko efektov z pôvodnej verzie chýbalo, stealth bol rovnako ľahký ako v LL a že niekoľko príšer odstránili z pôvodnej verzie, ale aj tak je to podľa mňa lepšia verzia ako originál (hlavne, že zmenili ten predposledný level, lebo tie vybuchujúce gule na konci boli otrasné v originálnej verzii).. a hlavne, na Steame mám na výber ako aj Redux verziu tak aj pôvodnú čo je super
  • Pro mě zatím nejlepší hra na E3.Metro je skvělá série.Ale chci se zeptat, jestli se vám zdá ,že se vylepšila grafika?
    • Prijde mi dost vylepsena. Ted jsem dohral Last Light a i pres Redux je trosku znat, ze je hra uz starsi.
    • Souhlas, plus Anthem.
      • strašný vkus *15*
        • Jo, to mas, Femtiku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit