Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blood

    Days gone a Anthem ať se jdou vycpat.

    22.2. bude super den.

    • TheGGG

      kdyby jsi měl ps4, tak se na days gone těšíš... to já plánuji jak metro tak days gone, ale já si to taky mohu dovolit

      • Blood

        Právě, že mám.Ale další nekonečný grind v Anthem mě neláká.A Days gone si koupím až bude ve slevě na vánoce 2019.

        • TheGGG

          anthem je odpad, ale days gone vypadá slušně a rozhodně bych ho nedával na stejně nízkou úroveň jako anthem... metro je jasná volba... napsal ať se de days gone vycpat a to znělo jako čistý hate

          • Blood

            To ne,jen si to nebudu kupovat hned.

            Ale je to PS4 exkluzivní tak to bude minimálně 8/10.

      • BoB.2
        🤮
        • TheGGG

          blbánek je tu....  radujméééé se

  • TheGGG

    jojo, toto vypadá dobře... kvalitní SP hra, kterou nezkazily omalovánkové nesmysle... toto je sen

  • rusové tyhle temný depresivní špinavý světy vždycky uměli na výbornou, holt jim stačí podívat se z okna a obkreslit co vidí

  • martin.zima.98

    kdyby si zase nějací chytrolíni  stěžovali, že se Metro Exodus neodehrává v Metru tady je menší nastínění příběhu: jak ukázal trailer Aurora. Artyom bude na začátku hry stále prozkoumávat tunely Metra a i Moskvu. Potom uslyší nějaké signál daleko za Moskvou a myslí si že tam je život. Takže se rozhodne tunely Metra a i Moskvu opustit. Oznamovací trailer ukazoval opuštění Metra a letošní gameplay trailer z E3 a i 17 minutovej gameplay ukazoval lokaci okolo řeky Volhy.... tohle je už přímo ruská divočina a je to další lokace po Volze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit