Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 4000 vs 6000 O_o, stale jsou velke nasobky oproti te 500 pri koupi cele sestavy, ale tak proc ne no, koupe te grafiky se stejne odrazi i vice u gtx 1060 a vys, pokud teda clovek vubec nejakou sezene. Mluvili o tom i v podcastu o hw, kde kdyz si clovek odecetl cenu zbytku komponent, tak grafika vysla skoro na MSRP. At si kazdy ovsem s penezi nalozi jak chce, i ja jsem byl vzdy velkym zastancem vlastniho sestaveni, ale kdyz je situace jaka je?
  • Obě dvě Metro hry jsou skvělý a tahle zmena v pojeti se mi libi. Hlavne to, ze pujde o cyklus celeho roku, kde se budou menit obdobi, ale s tim i lokace. Ja verim, ze to ukocirujou dobre.

    Preci jen na to meli i vice casu, nez mezi prvnim a druhym dilem, coz byly jen tri roky. Zde pet let.
  • Slyšel jsi někdy o verzi w10 OEM ? Zas tak často člověk základovku nemění aby se nevyplatilo jít pouze do této verze.
  • Jack1947
    No jistě protože pracuje jako jeden z hlavních spolumajitelů čezu že...
  • vzhledem ktomu ze bych tech pet 1080ti mohl ted prodat tak o pet litru vic a ještě by mi lidi rvali ruce tak asi mas pravdu :D ale to je vydelek taky diky tomu ze mam proud skroro zadarmo z fotrovi elektrarny ten kdo to ma doma za normalni proud je podleme blazen to sou vyhozeny prachy za HW..
  • Jack1947
    To už by se rovnou ani nemuselo jmenovat Metro co ? *12*
  • Jack1947
    Vy dva jste se fakt našli ;) dva trololové *6* *12*
  • to jsou plky, v současnosti jsou PS4 hry levnější nebo stejně drahé jako na PC... *13*
  • Myslis ze vyrobci karet nemaj radi velkou poptavku? Si hodne mimo.
  • To je jak z Cimrmana. Hamlet bez Hamleta.
  • 60 bez prodeje HW :) Spočítej to i s prodejem :)
  • Já se ve hrách "loudám", takže mi některé hry zaberou o pár hodin víc, ale jinak si myslím, že pokud by to člověk hrál podruhé (nebo aspoň já, tak by ty časy odpovídaly). Na Steamu jsou teď každou chvíli hry zdarma a pro orientaci se mi hodí, jak dlouho hra bude trvat, jelikož volného času na hry není až tolik.

    Chtěl jsem to teď třeba vědět kvůli Amnesia: A Machine for Pings. Kdybych si přečetl, že hlavní děj bude na 15 hodin, asi bych po té hodině, co to hraji, přestal hrát.
  • To je pravda. Když jsem četl novinky o hře a viděl jsem "stoupenci velké..." čekal jsem taky, že to bude červ...a ona ryba :D. A taky se bojím toho, že Metro nebude v metru. Ta atmosféra tam dole byla úplně boží.
  • Hele asi jo ja před půl rokem nakoupil HW za 150litru a zatím se mi vratilo 60 takže to zas takový terno jak kazdej tvrdí rozhodně není :D *11*
  • Johnny
    a že ne
  • Asi jako většina z nás, že......
  • legalni win10 pro je otázka max. 200 korun na ebay
  • Minule jsem tu psal, že to nikdy nebylo jednodušší...no, těch mínusek co jsem schytal. Holt, kdo nechce, ať nechá mě. :)
  • Jak tu ty usmrkanci brečej že na nic nemaj a přitom se prostě jen brání přivydělat si. Pak všechny fóra plevejel tím svým fňukáním. Hřeje to na srdíčku. :D
  • Asi je relativne malo tech casu gameplay porad. Obecne mi prijde, ze je cas na dohrati "main story" spise kratsi nez realita. Super stranka, ze si clovek udela aspon predstavu, co ho ceka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit