Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne tak, tesim se,, takovy stalker, Metro melo paradni atmosferu ale HLAVNE!!! zadny online <> a XP za vystrel atd... proste stara dobra sigle parba
  • FansLunacy
    Všichni tady, co tu jste a věříte v cokoliv alespoň trochu nadpozemského a víte, jak se modlit, prosím, pojďte se všichni společně chytit za ruce a pomodlit se za jednu a jedinou věc, na které teď aktuálně záleží ...

    Aby to nedopadlo jako Fallout nebo Syberia - Protože další značku, která podlehla většinové moderní spratkovské komunitě hráčů dychtících po méně čtení a více koukání, už nezvládnu. Fakt ne, nedám to ... *13* *9* *7*
    • Amen bratře!
    • To se nestane, už Last Light dopadl hodně podařeně, takže se mají čeho chytit (ranger mod byl pochoutka :) ). Narozdíl od zprzněnýho designu falloutu 3, kterýho se Bethseda chytla jak ho**no košile...
  • Inquisitor
    Tak to vypadá luxusně. Ještě Stalkera v takový grafice prosim :)
    • Stalkera od Tarkovského, resp. od Strugackých? To je těžký artový intelektuálský úlet. Vždyť to nemá ani žádný děj. Ale je to nádherné vizuálně, to jo, ale na hru se to asi nehodí.
      • Inquisitor
        Ale ze Stalkera už hra je a pokračování her mám na mysli. Knížkou se inspiruje jenom zónou, anomáliema apod. jinak to nemá moc společnýho. Ty si hru nikdy neviděl? Jsou tři díly.
        • aha, teď si vzpomínám že existuje hra S.T.A.L.K.E.R. a odehrává se v černobylu, ale nikdy jsem ji nehrál. Už je asi tak 10 let stará. Já jsem si prostě vybavil ten film, protože jsem ho viděl relativně nedávno.
  • Mám radost, už jsem se bál že značku prodali třeba EA která by tam nacpala negry s tím, že jich v Moskvě 5 žilo a celé by to domr.... Jen mám strach, že si to zahraju až za 4 roky po vydání jak jedničku, protože na to nebudu mít gr. kartu a na střední detaily nemá cenu něco hrát, nejsem konzolista.
  • Lukass
    Tak tohle je skvelel trailer, jeden z nejlepsich co sem kdy videl, fakt me to dostalo.
  • Obě Metra byly střílečky, co se jen tak nezapomínají. Jsem zvědav na nové Metro, protože ona hutná atmosféra předchozích dílu byla daná právě hlavně podzemním prostředím tunelů a chodbiček, kdy si jeden nebyl jist, odkud na něj co (a v jakém počtu) vyskočí. A pak příchod na nějakou přelidněnou stanici s nádherně vykresleným mikrosvětem a vším lidským ... Paráda.

    Jsem zvědav, jak to bude s filtry do plynové masky. V druhém díle jsem totiž v konkrétním místě na porvchu umíral opakovaně tak dlouho, až zřejmě se mnou hra ztratila trpělivost ;) a když mi prostě znova došel filtr, už jsem pak neumřel ... Nebo to byl bug, ale já za něj pak byl rád :D
    • V Metru 2033 i Last Lightu se mi několikrát stalo že jsem si zapoměl masku sundat v místech kde nebyla potřeba a pak jsem byl pěkně v _rdeli protže mi na povrchu došli filtry:)
    • to se jen hra přepla do lama módu :-) jinak celá ta herní mechanika filtrů byla celkem opruz
  • gesto
    Koupit, vložit do košíku, pokračovat, zvolit dopravu, objednat, *5*
    po tyhle hře se jenom zapráší !!! už podle videa ( grafika, prostředí, atmosféra )
    nemá to chybu...
  • Perte mi to rovnou do žíly!
  • uaxpk
    Super, těším se. Knihy jsou dobré a hry jsem projel už několikrát. Ta hudba, není z 28 dní poté?
    • Prý ten stejný soundtrack měl i první trailer na metro 2033, pro zajímavost *1* .
      • uaxpk
        hmm, vážně je to tak.
    • Inquisitor
      Je to z 28 dní poté, skvělý soundtrack.
  • Jack1947
    Metro byla parádní hra, ten život při katastrofě se jim povedl vystihnout i v tak komorní hratelnosti... tady to vypadá asi na šasté užití plynové masky... taková hra tu rozhodně chybí.

    Tohle bylo v minulém metru z malinké části ale nebylo to nic moc - na druhou stranu by to mohl být takový tak trochu Stalker. I kfdyž o něčem jiném.
    • Ale zase bych byl rád, kdyby se do toho úplně nepřehouply RPG prvky (když už, tak spíš něco hodně oldschool), nechci aby to dopadlo jako novej ghost recon a podobný hry s otevřeným světem, které jsou podle mě dneska už přežitkem...
      • Jack1947
        Taky bych nechtěl spíš něco jako Stalker... to by bylo ideální už mě to pískoviětě s milionem blbostí začiná docela štvát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit