Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímaví film.
    Škoda že autoři této hry knihu asi vůbec nečetli, protože podle knihy si ten chlap Artoma vezme az kdyz jeho stanici vyhladí krysy.
    • Možná to bude šok, ale autoři hry se nemusí stoprocentně držet předlohy. *3*
      • zase nejaký mudrc
  • autobusar
    Ztvrdol mi klacek.
  • Jenom se chci zeptat-proc byly vypusteny ty bomby? Knihu jsem necetl takze nevim..
    • To sa vlastne v hre, ani v knihe vôbec nerieši, alebo povedane inak, prečo vlastne boli vypustene tie rakety a došlo až na Armagedon, sa vlastne rieši v celom diele...filozoficky...ty ako postava, obyčajny človiečik ani nevieš, prečo vlastne a kto na koho zautočil, len nesieš nasledky rozhodnutia inych ludi, a spolu s tebou ostatny čo prežili...
      a nakoniec hry, knihy letia ďalšie rakety, aby zničili novu rasu bytosti, s ktorymi sa ludia nevedia dorozumieť, alebo neletia čo už zaleži na tebe.
  • udělat z toho celovečerní film, kde by byla zachycena i ta evoluce lidí v metru během těch 20 let, to by bylo hodně dobrý!
    • Podívej se na docudrama The Threads. Nejlepší film, co kdy vznikl na téma "jaderná válka je svinstvo".
  • pozrieť som si to síce musel na youtube, lebo tu to šlo úplne katastrofálne, ale fakt pekný filmík, chcelo celovečerný film, dal by som si povedať.
  • Nikdy mě katastrofický hry nevadily, ale co mám děti, a hrál jsem prvně Metro 2033, tak jsem od toho skoro odešel. Tak děsivá atmosféra zmaru a beznaděje snad nebyla v žádný jiný hře (nebo jsem to dřív vnímal nějak jinak).
    Každopádně, tuhle hry by měli dát povině zahrát Putinovi a dalším, kteří mají odpalovací kufříky stále u sebe. Třeba si akorát nedokážou představit, jak může dopadnout jejich "snažení" a tyhle hry by jim to mohli přiblížit.
  • nehral som, necital som, a tak nerozumiem presne co som vlastne pozeral na ukazke.
    usa napadlo rusko a rusko to sa branilo ? alebo tam bolo daco ako skynet (program) ze rusko napadlo sameho seba ?
  • Všimli ste si prístup východných štúdií? Zaklínač + Knihy, Stalker+Knihy, Metro+knihy a všetky 3 hry sú super, nie ako herný paskvil Game of Thrones
    • Co presne myslis tim "Stalker+Knihy"? Znam jen Piknik u cesty a hra si z tehle knizky bere jen vzhled prostredi (dokonce ani ne polohu, protoze knizka se odehrava v usa). Pokud je jeste nejaka jina s timto "svetem" rad se necham informovat.
      • V USA se Piknik mám pocit neodehrává :-)
        • Ted jsem se to snazil najit a nikde to USA neni zmineni, tak nevim kde jsem to vzal :) Nejblizsi popis byl "Na Západě, v oblasti města Harmond".
          Dik za pripomenuti.
      • že v hrách dbajú na pridanú hodnotu, je to rozšírenie hry do väčšieho rozmeru, akoby rast fantázie, kým západné štúdia s GOT udusia aj to málo čo tam je, prečo nezačali to RPG zlodejíčkom, potulujúcim sa po bordeloch, ktorý sa vypracuje na vraha nejakého následníka? To by bolo rpg zo sveta GOT
    • Game of Thrones je taky podle knihy
      • viem, ale koľko dostala ta stratégia a teraz to RPG = nevyužitý potenciál v strašnej grafike, v tom RPG stála za niečo iba tvorba postavy
  • Moooc boží. tak ja sem na tohle četl knihu, potom stoho udělali hru, a ted film. mazane už sa těším :) *14* *8* *2*
  • lepší herecké výkony jak nějaké Ačkové tituly, tohle chce celý film *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit