Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruština dokáže být tak depresivní jazyk...
    • Dokáže? Ona je... =D
    • No jako metro2033 V rustine bylo bozi ... ja sem to nejdriv hral v default anglictine, ale strasne me tahala za usi... tak sem to prepnul on rustinu a zacal sem zas od zacatku a musim rict, ze v primym srovnani cela hra najednou stoupla v mejch ocich este vejs nez byla.

      Fakt doporucuju metro v originale =) !
      • A da se dat, aby mluvili rusky a menu/tituky bylo anglicky kdyz neumim rusky ani slovo? Nebo jak jsi to hral ty? Budu ted hrat ranger obtiznost a hrat na dobrej konec.
        • No da Ja mam steam verzi a ted teda si nejsem jistej jestli sem jazyk prehodil v menu na steamu nebo ve hre, ale myslim ze to bylo ve hre... v audio options...

          Zbytek zustal Anglicky vcetne tytulek ... myslim ze se da vynutit i cestina na steamu ... takze CZ subtitles a rusky audio.... ale neni to moc presne prelozeny...

          jinak Prectete si knizku Metro2033 ale az po zahrani hry =D ne obracene, verte mi =)
      • Stejně je na tom i Stalker.
        • Souhlas. Pripada mi ze anglickej dubig s tim jejich pseudo prizvukem tomu dave nezadouci groteskni nadech, zatimco dubing od autoru je nejen ze autentickej a lip zahranej, ale i hlasy mi pripadaj takovy proste stary drsny chlapy a ne banda pubertaku na pifku...
    • Danny28
      Účel splnila *15* atmosféra je tam o moc lepší.Ne nějaká zkomolená anglo-ruština.
  • To je az prekvapive dobry!
  • Amylee.Anderson
    To by byl skvělej film. Post-apo můžu :P
    • Presne tak. Post-apo filmou je malo a tento kratky trailer je jednoducho epicky. .. Taktiez aj ta Rustina umna vyhrava. Je to krasn jazyk.
    • no Kniha je to super =)
      • GlaDOS
        Druhá kniha už ani ne.
  • Jak tam ti lidi řvali za těmi dveřmi a pak přestali tak mi naskočila hodně hnusná husina...
    Jestli něco takového dokáže později i hra tak 10 z 10...
    • NO jako v metru2033 je hned v uvodni casti, kdy to tam prozkoumavas jedna takova pasaz, Kdy si tam malej kluk kresli na zemi a tata se pta co kresli.
      Kluk ze prej dum kde budou bydlet i s mamou. Pak se malej zeptak kdy se vlastne mama vrati a ten tata se horce podiva do daly a pak rekne ze uz brzo. +tohle v ty rustine. A reknu ti ze sem si musel chvilku zamrkat abych na ten monitor videl... nejak me to dostalo - dobre zahrany.

      Tyhle rusky/ukrajinsky veci maj u me v srdci special place =)
  • No tak toto je vazne neco uzasneho..jestli takhle bude vypadat i samotna hra tak se mame na co tesit
  • Něco perfektního...
  • Celý film by byl užasnej. Ve hře mě nejvíce pobavil burbon kde s vami dokone leze i na povrch. Přitom v knize zemře sám a docela děsivě, kdy si vlastně zlomí vaz když mu mysl ovládali ty Homonovus :D
    • Nezabili ho náhodou Knihovníci, když šli pro tu knihu?
    • Ja myslel ze jen rekl sem mrtvi neziju a umrel ne ze si zlomil vaz?
      • Tak tak proste padnul mrtvej potom co zacitoval neco z tech textu zlatem na cernym papire =D

        Vaz se maximalne moch zlomit artomovi kdyz ho veseli nacisti, ale k tomu nastesti nedoslo...
  • BoB.2
    Nemužu si pomoct ale připadá mě to hodně špatný. *11* sry
    • Názor někoho, kdo řekne svůj názor a pak se za něj omlouvá, pro mě nemá žádnou váhu a budu ho ignorovat.
    • deridon
      důvod?
      • BoB.2
        Je to o ničem a kdyby to nemělo značku Metro: Last Light neštěk by potom pes.
        • To bych pochopil u Cod treba, ale ze by Metro znacka mela nejakej velkej hype?
  • Upřímně se mi hra líbila až moc a knížku jsem si přečetl až potom a hra teda nevykazovala ani čtvrtku hodnot knihy jsem rád že jsem si nejdřív zahrál a pak si přečetl knihu jinak je to o 21 let XD protože Atomová Válka začala roku 2013 a to dítě není Artom určitě na tom videu.(SPOILER Podle knihy žil s matkou až do pěti myslim na stanici v metru ale tu pak přepadli krysy a ona dala Artoma vojákovi (strýček Saša) a ten stim utekl a tim zachránil Artoma před jistou smrtí jinak sory za spoiler XD)
  • Zaujimave, ze samotna terajsia Moskva ani nahodou nevyzera tak zaostalo ako ju vyobrazuju samotni Rusi v tom videu :D
    • Fallon
      No ono to môže byť snahou zvýrazniť depresívny prvok celej veci alebo jednoducho fakt ,že v momente kedy sa toto video odohráva Moskva už je nejakú tu dobu v vojnovom stave.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit