Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakubtomsa
    Následník jedný z nejatmosféričtějších FPS posledních let má u mě dlouho místo rezervovaný. A spadnul mi balvan ze srdce, že to nakonec opravdu vyjde.
  • Mne osobne je jedno kedy hra vyjde len aby uz vysla a aby bola poriadne spravena nie ako bf3 (kupil som a lutujem)
  • trochu se bojim ze to uz nebude to Metro, jaky zname..
  • Som zurivy ako rotvajler, to malo vyjsť vlani v lete !! Zase čakať do maja, aby to zase posunili...
    • radeji at to posunou jeste o par mesicu nez aby dodali nedodelek ...
  • Konečně !! kupuju 100%
  • Kdy už ti lidi pochopí, že vydávat něco někde dřív než jinde je k jejich neprospěchu? *10*
    • Ako ME3 :) Ten sitce nemal neuspech, ale bolo vidno ze to Bioware nestihli do deadlinu. Naopak taky SC2 si dal nacas a vysla perfektna hra.
      • Myslím, že jste kolegu úplně nepochopil...
        On naráží na fakt, že v Evropě to vyjde o 3 dny později oproti USA, což je v době digitální distribuce naprostá p**ovina a lidi to sere, tak si to raději stáhnou aby mohli hrát dřív.
        • Celé tři dny?! Taková nehoráznost, to už se jeden zamyslí, jestli by nestálo za to všechno tady prodat, naposledy obejmout rodinu a přátele a přestěhovat se za Velkou louži...
          Jasně, moc velkou logiku to zpoždění nemá, ale skutečně to stojí za zvýšení krevního tlaku?
          • Lide se vztekaji i kvuli vetsim malichernostem *1* . Jinak co se digitalni distribuce tyce, tak v tech pripadech taky naprosto nechapu tyhle umele restrikce v regionech a o uplne nedostupnosti nekterych her v nekterych regionech uz vubec nemluve (pokud se nejedna o zakaz prodeje hry v dane zemi).
            Temito nesmyslnymi kroky si vydavatele akorat nabihaji na ruku piratstvi a v konecnem dusledku to opet na ty piraty svali, misto aby se zamysleli, jesli nedelaji neco spatne.
            Samozrejme, 3 dny zpozdeni je zanedbatelne a piratstvi to neospravedlnuje, ale spousta lidi to cekani proste nevydrzi, kdyz vedi, ze je od te hry drzi par kliknuti a par minut/hodin casu.
            U krabicovek jsou tyto veci pochopitelne(zejmena kdyz jsou treba i lokalizovane), ale u digi distribuce nikoliv.
            • Je fakt, že vypadá zvláštně, když vidím hru ke stažení v jednom obchodě za více než třicet, čtyřicet liber/euro a jinde je třeba za dvacet dolarů v akci - ale já ji musím koupit za tu vyšší cenu. A ještě více na hlavu postavené je, když mi velký nadnárodní obchod diktuje, že spoustu věcí musím objednávat přes americkou centrálu, nikoli z některé z evropských poboček. Ale tahle rozhodnutí jsou jen na vůli, ovšem též zodpovědnosti obchodníků. Můžeme se zaťatými zuby nesouhlasit, můžeme nakoupit jinde, nebo nemusíme koupit vůbec. To je obchod. A pokud ty tři možnosti někomu nestačí, má ještě další tři možnosti, jak s tím zkusit něco dělat - stát se kritisujícím aktivistou, politikem či zlodějem. *7*
        • Presne tak, navic ta verze pro konzole... no skoda mluvit, tam na neco cekat je uplne mimo misu kazdy ten zdrzeni zbytecne ztraci vic a vic zakazniku.
  • no vida, uplne jsem na tuhle hru zapomel a ona ma vyjit uz relativne brzo
    • Ja naopak na nu cakam uz od jej ohlasenia :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit