Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  O co gou, příští rok se zase vyrovná se stýmem ;)

 • ALHAZRED

  Kto chce psa biť, palicu si najde. Ktovie, či by to majstri ako Vesko nekupili, keby to nekrekli tyždeň po vydani...takychto frajerov mam rad !

  Ja som kupil krabicovku hned ked to vyšlo, sice naprd, lebo cela hra sa sťahovala s netu, ale všetko ide krasne a bez problemov, žiadny indian z Thajska sa mi na Epic učet neprihlasil...ja mam na steame vyše 30 hier, ale nemam ho rad !! Nemam dôvod, nestreamujem, recenzie na stema ma nezaujimaju ani une uchylarny, Epic je v poho...

 • ja_nic_nevim

  Metro je dost dobrá hra. Na PC hry v poslední době za moc nestojí a je škoda, že zrovna 4A to schyta. 

 • Veskoslav

  Díky tomu jsem ušetřil dvojku za edici Metra, ušetřím i na B3. Zrovna včera mi hlásilo přihlášení na můj Epic účet z Thajska. Zvláštní, když mám 2fázové ověření aktivní:)

  • Ilusiveman

   Možná by to chtělo, méně porna, milý Vesko. Nicméně úplně chápu, jak se musí kroutit, nad ztrátou tvých, těžce vydělaných 2 tisíc.

 • To je zase pěkné prohlášení, které se musí přeložit z reklamštiny. Šéf THQ říká, že kdyby hry dali do distribuce i jinam - GoG, Steam, atd. Tak prodají daleko více, než na konzolích, ale Epic jim dal tolik peněz, že jim to ani moc nevadí.

  • Derp_1337

   +1

   Slušná práce.

   Měl by sis založit blog, kde budeš překládat ty různá zavádějící PR prohlášení od velkých firem do reálných informací 😎

 • jasne...na konzolich se to prodava vic nez na PC, ale prodeje predcily ocekavani....to urcite :D

  • Záleží jaké měli očekávání. Pokud po tom řevu co nastal, po stažení ze Steamu očekávali 0, tak je i 10ks předčené očekávání. Jinými slovy, ten článek neříká nic z čeho by se daly vydedukovat reálné prodeje, jen že se prodávalo víc na konzolích, což je očekávané, vzhledem k tomu, jak odstřelili PC komunitu a tím jak okolo neustále mlží je dost jasné, že prodeje na Epicu budou dost mizerné a jediné co je tam drží jsou úplatky dotace. Respektive za prodanou jednotku nedostanou 88%, ale reálně to bude víc jak 100%.

   • Ghost47

    Prostě strategie Epicu kdyby to nebyl obchod s hrami, ale trafika:

    - prodávám neskutečně návykovou, ale legální drogu dětem na základní škole

    - vydělal jsem nesmyslnou hromadu peněz

    - nenávidím síť trafik provozovanou jistým obtloustlým Američanem

    - takže skoupím kompletní náklad třeba Playboye a pár dalších populárních záležitostí, prodávám je jen u sebe

    - zákazník buď půjde ke mně, nebo má smůlu

    - když mě bude bojkotovat, vydavateli je to stejně jedno, protože dostal zaplaceno předem dost na to, aby měl zisk a mně to taky nevadí, protože mám svoje peníze z drog a ty mi nějakou ztrátu s rezervou pokryjou🙂

    • Veskoslav

     Tak v případě Metra a krabiček ty bylo jako kdyby jsi vzal Big Mac a na poslední chvíli přelepil Burger Kingem:) 

     • Maxianimal

      Nikoliv, Steam nebyl ani vývojář, ani vydavatel. Pouze a jedině prodejce :)

 • MalyZeli

  Kdo ví jak to skutečně dopadlo na PC. Ono kdyby pravda byla že to na PC propadlo, tak by to neřekli, a naopak, kdyby to bylo úspěšné, tak by se dávno chlubili a vmetli to do xichtu naštvanejm fanouškům, nebo spíš hejtrům, jak je nejspíš nazvou. Hra měla slušnej hype, a kdyby vyšla na steamu i na epicu, tak mohli slavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit