Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě jsem musel udělat reklamu svýmu oblíbenýmu produktu, když se naskytla vhodná příležitost *1*
  • já používám dvoje Sennheiser PC350 - naprostá špička,a Logitech G35 - protože je můžu propojit pres USB přímo s klávesnicí.
  • no.. za tu cenu se dají pořídit veeeelmi kvalitní sluchadla s využitím nejen u X360.. takže tohle u mě asi neuspěje.. (xkrabici mám)
  • Vidíš, já mám Sennheiser PC350 a vzhledem k tomu, jak s nimi zacházím, docela se divím, že stále fungují.

    No? Kdo má jaká sluchadla?
  • Mimochodom, ja osobne som uz nakupil sluchatka za peknych par stoviek eur. Naposledy dvoje AKG242HD a K701. *4*
  • Já osobně už dlouhý léta(cca 5-7let) používám sluchátka edimensional audio fx 5+1 pro, stály mě asi 1500 a dodnes mi skvěle fungují. jedná se teda čistě o pc sluchátka, co se zapojujou do usb. http://www.edimensional.com/product_info.php?cPath=22&products_id=122
  • Děkuji za upřesnění. A mám další značku, kterou bych rád zkontroloval, no hurá.
  • Ceny?
  • no mam tam par nesmyslu tim ze sem to upravoval ale snad to pochopite bo upravit uz nelze pisu jako anonym.
  • jelikoz je uplne neznam nebudu tvrdit ze sou salati ale kde se clovek zavrta do diskuze o tehle setech dycky narazi na to ze proste klasicke studiovky kvalitniho vyrobce sou lepsi. Proste uz kdyz vezmu ze ty sluchatka musi obsahovat vice reprodutktoru tak je logicke ze kvalita nemuze byt stejne jako tam kde je cena podobna a repraky 2. Je mi jasne ze na surround se nepouzivaji stejne repraky jako na levou predni a pravo predni ovsem vyskostredove to rozdil byt musi. Viz historka co znam ohledne vyroby z ciny. Kdyz tomu nadiktovali prisne podminky byla vyroba nakladove skoro stejne draha jako by si to clovek nechal konstruovat v ceske republice. A tohle pujde 100% napasovat na toto. Lepsi je si proste koupit treba senny HD555 nez cokoliv takoveho jako je zde napsano. ALe samozrjeme kdyz se to nekomu libi... *3*
  • dilinja
    vachrlatá *1* tady člověk nabere zásobu hned
  • Akurat pri niektorich treba pouzit aj zosilnovac, co nie je az taky problem ked sa clovek poobzera. Sluchatka s volume na kably nebudu nikdy super.
  • Sennheiser, Beyerdynamic, AKG, Ultrasone, Audio Technica, Denon, Sony, Pioneer, Sure, ... Samozrejme treba vyberat z tych drahsich kategorii a co komu sadne. Kupovat predrazene hracke sluchatka nema vyznam. A ze profi sluchatka nie su urcene na hranie? Vdaka tomu, ze maju cistejsi a nezahuhlany zvuk je zazitok este lepsi. A dokonca ani s priestorovou orientaciou nie je az taky problem. Mikrofon kazdy nepotrebuje, ale Beyerdynamic robi sluchatka aj s mikrofonom. Radsej volim kvalitu, ktoru mozem pouzit aj na hudbu. Ale pokial vam nejake sluchatka nesadnu ani na hudbu, tak vam nebudu sediet ani na hranie.
  • Trochu mi o pripomina Logitech G930. (ktery jsou dost fajn an gamesy)
  • ales.smutny
    Mýlíte :) Tritton Audio je subjekt, který spadá pod MadCatz a specializuje se na audio techniku, rozhodně nejde o nějaké nazdárky, jen nepatří k tak známým značkám jako Sennheiser... ale to je i dané zaměřením na jiný segment trhu. Viz http://www.trittonusa.com/products/gaming_audio_technology/
  • Však to musí nalákat hráče COD ne ?:D
    Ještě k tomu mohli přidat extreme či uber pownage.
    Jen sem si chtěl trošku rejpnout *2* .
  • Fajn názvy. Pro sluchátka.....

    Edit: Jo a ta cena, ta je zajímavá, zvlášť od někoho, kdo lepší sluchátka dělá prvně (pokud se nemýlím). Sennheiser někdo? ^.^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit