Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo, mam to, a to je fakt prasarna

    muze za to port nebo uwp? kazdopadne to je ruina
  • Nevim ja si na xboxu nahraju zajímají moment a ten si můžu kdekoliv pustit na mobilu protože je to přístupný online. Ps4 prakticky není v ničem lepší jen lépe zvládly marketing při uvádění konzole.
  • Jack1947
    Že se radši na to úplně nevykašlou... *7*
  • Ale přitom to pro mě je za poslední roky asi nejlepší závodní hra, co jsem kdy hrál a stále hraji.
  • No, Já jsem sice anonymní jeden nick, ale Vy nejste o nic lepší, takže se smějete vlastní malosti. Co se týče Vašeho domnělého PC, net má tu vlastnost, že sežere i vyslovený lži a přání, proto opravdově bohatí a to jak majetkem, tak duchem nemají potřebu se chlubit. To dělají pouze chudáci a to jak penězi, tak duchem. Přiznejte raději ten noťas a buďte nad věcí, to sluší i majestátu......
  • http://www.pcgamesn.com/windows-10-game-mode-update
  • TheGGG
    vtipné jak tu anonymek střídá nicky aby to vypadalo že se bavím s víc lidmi.... copak nemůžeš uvěřit tomu, že né každý je kompletně chudý? Že se najdou lidi co prostě ty háky maj (nebo maj bohatý příbuzný) Lol moc se směju...
  • snílku.
  • TheGGG
    pls anonymku to je možná tvůj případ, já mám nové PC s gtx 1070, 35 gb RAM a i7 skylake 6700k, chápu že je to pro zdejší PC tardy šok, že mám lepší PC než vy, ale deal with it...
  • No tohle všichni moc dobře známe, mašina za padesát hadrů a přitom na stole noťas za pět táců z datartu.......
  • To spíš od Playground Games. Ti tu hru dělali a taky zničili PC port. Nemluvě o absolutně nulový komunikaci s komunitou. Turn10 s Apexem prokázali, že PC porty jim nedělají problém, ale Playground Games evidentně cannot into PC gaming
  • A ceny jejich titulů v MS store tu situaci rozhodně nezlepší.
  • Po tom, co jsem ve Windows absolvoval s Forzou, už od MS nechci vůbec nic.
  • TheGGG
    to je tak edgy zlato až to nedává smysl... *14*
  • Lidí bez vkusu byla vždycky hromada, to je docela v pohodě. Horší jsou kašpárci, co si myslí o sobě, že mají vkus, jako třeba ty...
  • Hnisavec
    Xbox One ako herná konzola skončil v momente ako všetky svoje exkluzivity pustil na PC....polovičné predaje oproti PS4 hovoria za všetko, absolútne tragické predaje hier tiež....myslím si že to MS touto generáciou zabali na konzolovom trhu....
  • N0isy
    Wauv. Hlavně, že tohle všechno umí i PS4 a navíc líp s více hrami.
  • never kazdymu PR zvastu JU? a jestli tomu veris ukaz mi eshop mimo Wstore kde si koupim FORZU?
  • Lukass
    Nerikam ze sou to spatny hry, naopak,jenom se nenecham nikym vydirat
  • TheGGG
    já mám chlapečku doma nové PC za 47 000,- já bych si klidně mohl přát aby uncharted vyšlo i na pc, kde bych to mohl pařit jako BF1 na ultra s 60fps, ale nechci to. Já chci aby každý platforma měla nějaká své jedinečné kousky které ji činní unikátní, já mám kromě PC i PS 4 a 3 a xbone a fakt bych byl rád, kdyby xbone dostalo pár nových exklusivitek (tzn. ani pro win/fail 10) a aby ta konzole zase byla dobrá jak za časů x360. Protože právě teď je to bída, GeoW 4 byl otřesnej a ajediný na co se dá těšit je halo wars

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit