Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zavádějící titulek ...MS Flight Simulator naopak vypadá až moc skutečně :)

  • Jez3vec

    Nevo jako ta fotorealistická grafika v puvodnim doom, o které jsem četl v levelu nebo co to tedy bylo za časopis? Stačí se podívat jak toto bude vypadat za 5 let a podobně titulky se můžou rovnou odpustit.

  • Jenom 50k?


    50k ten pocitac, 10-15k za knipl, 5k TrackIR, nejake drobne za pedaly...


    Nepocitam pokud to nekdo chce hrat ve VR.

    • Coffin.Corner

      Obávám se, že k tomu všemu se bude muset ještě připočítat pravidelný měsíční poplatek...

      • Wolfcastle

         jako vazne? 🤮

        • Coffin.Corner

          Nechci dělat falešné drby, třeba to bude úplně jinak a provoz serverů se zaplatí jen z prodejů titulu za standardní ceny...

    • Máš pravdu.. Ale někomu bude stačit "blbnout" s gamepadem. Nový XSX bude za cca 15k a řekl bych, že s dobrým netem to poběží luxusně.

      Pokud to MS zahraje správně, tak z toho může být "must have" právě pro nový Xbox. 

      Já mám právě ultra wide a TrackIR přesně pro tyhle hry 😍 

  • Flight simulator X také před vydáním ohromoval záběry "ze hry" a když to člověk zapnul, byl to jak kopanec do kulí. Takže bych trochu krotil nadšení a počkal si na finální produkt 😀

    • Nebojte, ty obrázky nelžou. Jelikož mám přístup k uzavřené betě, tak to mohu potvrdit. Ovšem k dosažení maximálního dojmu je třeba být připojený online, protože veškerá data se kvůli jejich velikosti streamují. Na PC pak dochází vlastně jen k renderování.

      • Wolfcastle

        to zni jako hrani za pravdelny poplatek...🤮

        • Takhle je celý MSFS20 promován již od prvního ohlášení. Tedy že se bude jednat o službu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit