Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejak si neviem predstavit hrat tu s nejakym boeingom 777 a pod. ...
    • tak nikdo te nenuti hrat s velkym dopravnim proudovym letadlem, muzes si litat treba s cessnou nebo ultralightem.. akorat ta velka letadla maji vyhodu v autopilotovi :)
      • ved hej, len hral som betu a aj ju obcas hram a zda sa mi to cele take umele, s fsx som mal pocit väcsej realnosti :) Okrem toho dost velke sklamenie z uvodnej ponuky lietadiel ...
  • v rise of flight to kapku prehnali s tema šálama za 8 dolaru, ale na ten halberstadt CL.2 se fakt tesim :)
  • zas az takova pravda to neni, pokud budes chtit hrat kampan, tak bez zakoupeni letadel mas smulu
    • Nemáš pravdu, to platí len pre tú novú kampaň, ktorá sa dokupuje. Pôvodný Сareer Mode môžeš hrať aj bez nových lietadiel. Ide len o to, že si na začiatku kariéry musíš nastaviť obdobie, v ktorom už tie lietadlá lietali *3* Chápeš, tie lietadlá vyvíjali postupne v priebehu vojny, neboli všetky hneď dostupné...

      Plno ľudí si myslí to čo ty, ale je to len nedorozumenie.
      • Teda kecám, čo sa týka tej novej kampane, dá sa hrať so Spadom.
  • Velmi pekne má tento model poriešený sim Rise of Flight, Kto nechce, nemusí zaplatiť nič a aj tak si tú hru môže plnohodnotne užiť, ale kto sa na tú hru namotá, ten vývojárov rád podporí *4*
  • To je dobry obchodni model, radu her nedohraji ani z poloviny, protoze me omrzi. Takze prvni level zdarma a dalsi bych prikupoval, dokud by me hra bavila.
    • Stejne dobry obchodni model je i warez. Vim ze nebudes souhlasit ale prakticky sdili hlavni vyhodu a to je ze nekupujes zajice v pytli a nejsi uplne "out" kdyz te hra nebavi. To jestli nekdo pak koupi origo necham na jeho svedomi.
    • Jinými slovy je to demoverze *5* Taky mám poslední dobou problém, že mne přestávají hry za chvíli bavit. Hlavně střílečky. Teďka zkouším STO a mise, kde musím střílet a mířit jsou otrava.
    • Zayl
      Je to pěkně stupidní model, stejně jako DLC. Vydavatelé toho akorát využijou aby za stejně contentu mohli účtovat 5x tolik.
    • Dobrej obchodni model je to hlavne pro takovy ty hrace, kteri odehraji prvni level a pak jdou na dalsi hru :)
  • a neni to mysleno tak, ze hra vyjde zadarmo z pohledu microsoftu, jako ze vzal starej engine, pridal tam nejake graficke efekty a vyvoj tedy nic nestal. A hrac si normale pak hru za litra koupi?
    • neni
  • To je nový klon F2P?
  • ja nejak nevim, podle obrazku to vypada na engine z FSX, ale proc jen s havajskymi ostrovy, kdyz v X byl cely svet? to se pak clovek tezko posadi na zadek ze "stovek mil" v DLC.. A proc nema mit mustang kokpit, kdyz v Acceleration datadisku k predchozimu dilu byl mustang i s kokpitem, tudiz ho maji uz vymodelovany/bez prace? jako pokracovani se mi to tedy moc nezda
    • hawai tam prave prida, protoze ta tam chybi
  • super strategie...
    vydame neco "zadara" ... ale mate v tom 2 veci.. pokud si chcete zahrat, tak si budete muset vse koupit levne "2 letadla + par misi = 20 dolaru" ..
    to uz bych radsi vyhodil tech 1300,- za hru v celku *16*
    • driv se tomu rikalo shareware, a byl takhle vydan treba Wolfenstein 3D a Doom ;)
      • to jo, taky Duke 3D, jenze u techhle her byla komplet cela epizoda co sla dohrat a bez jakychkoliv omezeni, epizoda ktera navic trvorila treba ctvrtinu hry.. nebylo to tak, ze by ID nutili hrace dohrat prvni epizodu Dooma jen s pestmi, dokud si nedokoupi dalsi zbrane po 20 dolarech :))
        • Safra, ze je to tehdy nenapadlo! By bylo zajimavy :)
    • vsak jo, ovsem jeste si k tem ledadlum musis dokoupit vyskomer za 30 MS bodu, klapky za 20 MS bodu, GPS za 15 MS bodu, vysilacku za 15 MS bodu, hydraulicke vysouvani podvozku za 40 MS bodu, autopilota za 30 MS bodu, knipl za 15 MS bodu, licence na par letist abys mel odkud startovat a muzes vesele hrat :D
      • RakeW
        Za takhle nízké ceny se na Live nic neprodává. Začni alespoň na 80 MS bodech...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit