Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn
    Rad bych podotknul ze zatim to nevyslo, je to ve fazi bety a muzete se do ni prihlasit.Nevim proc tohle do clanku nenapisete.

    Sign-ups for beta are still open! Be among the first to try Microsoft Flight by applying for the closed beta at:
    https://connect.microsoft.com/site1134/InvitationUse.aspx?ProgramID=6087&InvitationID=FLY-BRQX-BXTB.
    • sleepless
      Diky za upozorneni, odkaz na zapis do bety jsme pridali. Jinak je v clanku jasne uvedeno, ze hra vyjde behem jara.
      • sugyn
        Omlouvam se, ctu rychle a tak jsem to slovicko vypustil, tak ten clanek pro me vyznel jako kdyby hra uz vysla.
  • Wow... Tak to čumím, že je to free-to-play *4*
  • Windows Live™

    There's a temporary problem

    There's a temporary problem with the service. Please try again. If you continue to get this message, try again later.
  • Tyjo, tak to se těším :)
  • Zajimave. Jak je to s realisticnosti letu a palubnich systemu ? Nejsem v bete. V dnesni dobe Digital Combat Simulatoru uz me ty neinteraktivni kokpity z FSX nejak nebavi (neni nad to ucit se jednotlive procedury a mackat vsechny ty krasne cudliky:-)) Teda pokud by to bylo na urovni DCS tak je to pro me urcite zajimavy projekt. Mimochodem kdyby nekoho zajimalo jak tu realisticnost zlepsit ve FSX tak doporucuju PMDG addony. Jednim slovem nadhera.
    • Jasné, že to nebude ako DCS, pokiaľ tú hru má uživiť F2P model, musí to byť stráviteľné pre bežných hráčov...
      • No právěže spíš do takové hry bude podle mě investovat mnohem více fanoušci simulátorů, než mainstreamoví hráči. Podle článku má být nastavitelná obtížnost od arkádovosti až po komlexní řízení motoru. Takže kdo ví? BTW: všechy stroje, i addony ve FSX se dají nastartovat buď kompletní procedurou, nebo klávesovou zkratkou. Proč by tak nemohlo být i v MSF?
        • Jsem prave doufal, ze konecne udelaji neco poradneho, pro lidi co maji radi skutecne simulace, ne dalsi arcade crap. Kdyby se soustredili na 1-2 letadla a ty radeji kvalitne vymodelovali udelali by imho lip. Takto mame skutecne jen ten DCS, ktery vyuziva dnesnich moznosti simulace. Jinak je to na poli simulatoru docela bida.
          • DCS jsou simulátory, ale pokud budou pokračovat se systémem: Zaplať za nový stroj a zaplať za vylepšený starý stroj, aby byl kompatibilní s novým strojem a ještě k tomu stahovat 2GiB velké patche pro každou hru zvlášť (tedy pokud budou 3 stroje, tak až 6GiB), tak s DCS končím. Jako by to neohli udělat, jako je v statních hrách. jeden program a do něj dokupovat přídavky. Zlatý Combat helo :) Už, aby vyšel :)
            Edit: navíc se jedná o F2P model, takže proč by se letadla nedala dokupovat? A když už je bude možné dokupovat, tak by měla mít i podle toho kvalitu.
            • Bude to asi tak, že za 1 osobu bude AI a nebo přes multiplayer 2 piloti řídí 1 stroj.
            • Mimochodem ten Combat Helo vypada dobre, o tom jsem nevedel. Ovsem mam trosku obavu jestli to bude simulace Longbow coz je dvoumistny stroj jak se poperou s tim aby to v singlu jeden clovek oboje stihal.
            • jj, to dokupovani se mi prave jevi jako jedina zachrana, klidne at udelaji zakladni arcade mod a potom nejaky skutecne propracovany stroj za priplatek, do toho bych sel. doufam, ze to tak nejak bude
            • Vim o cem mluvis. Me ten BS2 taky nastval, protoze rikali ze to bude jen compatibility patch a bude zadara, ale pak z toho udelali "dvojku", ktera vlastne spociva v tom ze do BS1 zkopirovali znacnou cast kodu ktera uz byla napsana pro A10C. Ale pak sem to videl pres vanoce na jejich webu za polovicni cenu (12$) a rekl sem si "meh, ty dve stovky mi za podporu jedine firmy, ktera dela skutecne simulatory stoji" a koupil jsem to.
        • No nevim, v zakladnim fsx byla ta "kompletni procedura" znacne oklestena. Nemluvim o PMDG a podobnych addonech, ty to zachranujou, ale bez nich je imho FSX docela arkada.
          • No, podle mě budou mít přebahu hlavně ty menší stoje, než je třeba JumboJet(který je mimochodem skvělý v Xplane. Dobrým srovnáním je třeba Rise of flight. Tam je taky arkádový režim který uhraješ na šipkách a režím, kde si bez znalosti řízení letadla neporadíš a přitom to je jenom přidaná fyzika, hlídání teploty, otáček motoru a bohatosti směsi paliva, plnění a trimu. S tímhle se pracuje prakticky ve všech letadlech stejně. Při startovací proceduře vlastně jen sem tam něco nastaváš a krom výše zmíněných už se vlastně do ničeho nešahá. Je to hlavně civilní simulátor, nikoliv vojenský, takže tam není potřeba nic za letu upravovat.
            • RoF nemam, me ty historicke stroje moc nebavi. Mam PMDG J41 a to je jina. S tim se jen tak bez podrobne znalosti procedur a limitu do vzduchu dostat neda. Ve FSX mi vzdy vadilo, ze stacilo pridat plyn a hotovo.
      • Skoda.
    • Oj, tak podle oficialnich videi co sem shlednul na youtube me to moc optimismem nenaplnilo ... vypada to na klasicke "press E to start the engine" :-/
      • Nebo to tam jde nekde prepnout do "simulation" modu ?
  • ...a uz ste videli aerofly FS ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit