Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Fallout New Vegas 2 is now actually a possibility" Tak to beru.

    • Murlock

      Já ne. Lidi co na tom před 10 lety dělali už jsou dávno fuč.

      • tuco

        Bethesda and Obsidian are now sister studios. Fallout New Vegas 2 is now actually a possibility

        Josh Sawyer je ted bratr takze neni pryc.

        Aha, to psal kolega johnny legend vyse. Tak napisu jeste neco. Josh Sawyer hraje poseldni dobou na twitchi Hitmana a kosi to tam jak .. zito.

    • Přesně, z prvotního OH NO, se stalo rychlé OH YEAH.

  • Jarisko84

    Co to pre mna ako sony fanusika znamena? Ze uz ziadny dishonored??

    Ako microsoft ide skusa xcloud kupuje studia neoznamil zvysenie hier ma najvykonejsiu konzolu za rovanke peniaze ako je ps5 ... normalne uvazujem o prestupe... predsa len microsoft si moze dovolit viac investovat ako sony.. a aj sony investovalo loove do konkurenta tak vie ze daco na tom bude...

    • Sierra117

      Znamena to pro tebe treba ze az vyjde novej elder scrolls( napr ), tak na xboxu ho budes mit v den vydani v gamepasu a na PS ( pokud tam nakonec vubec pujde ) ho budes mit za 2000,- :)

      • Jarisko84

        No toho som sa bal...

  • MartinSt81

    Asi si v Microsoftu přečetli rozhovor s Jimem Ryanem ze Sony, který tvrdí, že GamePass je neudržitelný :)

  • Carnage666

    Haha jako smál bych se kdyby velký tituly byli exkluzivita na Xbox a PC 😀 ale k tomu asi nedojde.

  • Grimsy

    "I was going to buy a PS5, but then I took an arrow in the knee."

    • Jarisko84

      Presnee


  • Veskoslav

    Celé portfolio her od Bethesdy v Game Pass:) To bude podle mě další věcí:) A do toho ještě oznámení, že na Steamu vyjde fanouškovská úprava nejlepšího Wolfa, co kdy vyšel:)

  • 0tecFura

    Ty voe tak to je docela drsný. To jsem hooodne zvedavej, co z toho vzejde. Bethesda, ID software, arkane... Takovejch sérií jedním nákupem. Nebo jen mě to přijde dost hustý a nečekaný? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit