Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtělo by to PC port GoW2 a GoW3
  • Tak vizitku komunity na Games jsem si přečetl, tak snad jen jeden můj názor, pokud tedy nebude pro vás ostatní příliš politicky nekorektní (ve zkratce): už se těším na další Gears of War! Judgment nebylo nic extra, ale 1-3 (hlavně 3) jsem skutečně svého času "žral".

    Čili já jsem spokojen: dočkám se Halo 5, dalšího Gears a Forzu už mám.
  • Sbohem a šáteček.
    • Delas, jako kdyby ta serie nekdy byla neco extra.
      • No, alespoň se dala hrát a spousta lidí se u ní bavila.
  • Hate, hate hate... Přitom mrkváci udělali fůru her co stáli zato. Serie AoE, vyborné MSF 2007-94... ne opravdu nelze zato je hejtovat. Chápu že ale spoustu lidí řekne vždyt GOW série je bomba to může být i UNREAL OD Epicu pokud bude. Někdy.
    • firebug
      A neměli náhodou prsty i v Midtown Madness? Jako malej jsem to vydržel hrát hodiny!!! *14*
  • No tak slava. Treba z toho konecne udelaj neco vic nez obyc 3rd person striilecku.

    BTW. kde se ve vas berou ty hlasky s tema DLCckama? Microsoft nahodou pracoval na dobrejch hrach a nepamatuju ze by u nejaky z tech her byly mikrotransakce, DLC bez obsahu nebo neco takovyho. Rad se necham opravit ale MS games maj docela cistej stit...
    • XXDarthVaderXX
      http://en.wikipedia.org/wiki/Age_of_Empires_Online
      vůbec žádné DLCčka a ani mikrostransakce *5*
      • OMG to je F2P hra. Samozrejme ze takova hra ma mikrotransakce!
      • Nevím, jestli je ideální svůj názor podpořit čistě online hrou - ukaž, která taková nemá mikrotransakce a/nebo DLC.
  • Kdysi MS tvořil hry, jimiž si dobyl srdce mnohých hráčů, včetně mě. Ano, mluvím o AoE (II), AOM ... nečekám v návrat. Něco končí, něco začíná.
  • kubi-wan
    No, konečně s tim přestanou Epicové blbnout a daj nám novej Unreal! *1*
    • Jack1947
      Unreal od mrkvoveho salatu ? Z visne si nespadl. Leda tak

      Microsoft UNREAL Simulator + dokoupitelne balicky za 20$ (no nekupte to.)
      • kubi-wan
        Ne, myslel jsem to tak, že teď, když Epic prodal GoW, může se vrátit k něčemu, co by chtěla spousta lidí, a to je Unreal. Ale spíš to jsou jen zbožná přání. *7*
        • Jack1947
          Ano, zaslouzis si omluvu ja jsem nemel psat. Co jsdem napsal. Byl jsem trochu v jinem rozpolozeni tak proto. Sorry. Priste treba lepe cist.
        • Spades
          Tak vyšel novej engine, takže potřebujou to na něčem prodat, a UT by bylo super. Navíc už dlouho nikdo nevydal multiplayer twitch shooter.
          • kubi-wan
            No já bych radši klasickej singleplayerovej Unreal... jednička je skvost dodnes.
      • Spades
        Rekl od Epicu a ne MS ty retardovany kundixichte
  • Rozumny tah ze strany MS, pokud tu znacku ovsem dokeze vyuzit.

    Na druhou stranu, hral jsem jen GoW1 na pc a nijak zvlast me to nezaujalo, asi je to cilene spis na teenagery, kteri takove macho svalovce oceni.
    • Jack1947
      Jejdasku, jaka hra te zaujala? *7*
    • Mozna jsi mel min koukat na svalovce a vic si uzivat ty krvave jatka;-)
  • Hned když jsem zahlédl ten nadpis tak ve mě hrklo : ''ku*va'', a je po náladě. *7*
  • očekávám Gears Of War Online MMO + Facebook DLC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit