Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela lituji lidi, co si to koupi (nebo koupili zakladni xboxy), ne proto, ze by to nemelo mechaniku, ale proto, jak tam spousta her ted posledni dobou bezi. Casto naprosta katastrofa jak v rozlisini (klesa az k 720p), tak ve frameratu, ktery stezi drzi 30/60 fps.

    • SalemCZ

      Já lituji všechny lidi co si koupili xbox one, jak klasickej tak to s,X

      • Jack1947

        Tak neměli na pc na 4k... ehm ...

  • XorxoxTalarius

    Takze budete mit vsechny hry digitalne, a jelikoz ty hry nejsou vase, ale mate je jenom pujcene, tak pak napisete neco skaredeho na netu, treba ze zena nema p*n*s a dostanete ban a prijdete o vsechny svoje hry, no to bude parada :)

    Jestli si myslite ze se vam to stat nemuze a neco takoveho je nesmysl, tak Blizzard prave kuti na mechanismu kterej proleze vsechny vase socialni media a pokud napisete neco offensive, tak dostanete perma ban na vas battle.net ucet


    Takze na konzole jedine disky, a na PC jedine GOG (jelikoz si hry muzete stahnout k sobe)

    • Jack1947

      Cože to jsou ještě větší SJW než jsme doufali🤮

  • Carnage666

    Ty jo a z čeho pak budou žít čorky z Amazonu pokud se digital rozmůže natolik?

  • Jack1947

    ...Příští XBXO už pojede úplně z CLODU tak hele aspon vědí co chtěj, hry nejsou všechno...

    • Johnny

      já už třeba DVDčko nebo Bluray neměl v ruce pěkných pár let. Takže za mě vše v pořádku. Proč platit nějakou mechaniku když ji nikdy nepoužiju.

      • Veskoslav

        A máš konzoli? 80 % her mám na PS4 mám na discích. Navíc spousta lidí si koupila Xko, protože je to nejlevnější 4k BlueRay přehrávač...

        • Johnny

          Ano, PS4. hru na disku mam jednu.

      • Jack1947

        Tak ty ostatní to tak nemají a co např sběratelky to i ty předměty budou jen virtuální ? 😛

        • Sběratelské edice jsou pasé, jen minimum lidí má totiž zájem o předraženou hromadu veteše, na kterou se pak stejně jen práší.

          • Jack1947

            No jasně proto se hojnšě předobědnávaj skoro ke každévětší AAA hře, dobrej for tohleto 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit