Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZOLLINO

    Nevim no, po nemastnem neslanem GTAIV vyslo GTAV ktere mne k zidli vubec neprikovalo. Neprosel sem ani celej pribeh, protoze to byla nuda a multiplayer? zabavni byly snad jen ty zavody nez se dostavili cheateri. Nejak mne GTAVI nechava chladnym. Uz to zdaleka neni zabavni titul jako GTA1, GTA2 nebo GTA 3D. vytratila se silenost, originalita, uz je to jen game blockbuster na dojeni miliard.

    • palcov

      No petka byla s odstupem casu super a obcas na me dychla z nejakeho duvodu silena atmosfera GTA1. Clovek nesmi proste cekat dokonalost. O sestku se vubec nebojim. Jedine na co se netesim je nadchazejici hype a marketing.

      • U sestky se ze to bude jak Monster Hunter uz jen MP hra. S tim ze hlavni mise budou treba pro 1-4 players, takze to teoreticky budes moc dohrat sam, ale porad pujde pres loadingy v lobby.

        S tim jak kaslou na SP a kolik jim Mp sype, necekam moc durazu na sp jako driv.

      • ZOLLINO

        Nepochybuju ze to opet proda zilliony kopii, jen mne osobne uz nebavi hrat porad to same. Uvidime no. Mozna to necim prekvapi.

        • Blbej dotaz k tomu "pořád to samé"... kolik takových her (nemyslím žánrem, ale kvalitou, takže třeba nové SR fakt nepočítám) za těch skoro deset let od vydání GTA V vyšlo.

          Mě nějak nepřijde, že by tím byl trh přesycen :-D

  • radim.zaty

    Už :D

    To je pomalu čas začít hypovat minimálně jedním článkem denně, ne?

    • Derp_1337

      Tohle zaváním podobným průšvihem, jaký zažilo Vampire The Masquerade - Bloodlines 2.

      Jednu dobu (2019-2021) čtenáři všude viděli nějaké články, které do podrobna rozebírali VTM-Bloodlines 2 a pak se karta obrátila, když se ukázalo, že hra jen tak nevyjde. Hráčská komunita to zrovna nerozdýchala. Na netu se pak začali objevovat fórky, že to bude podobná situace jako s Duken Nuken Forever.

      Pamatuji si, že třeba na Games se TVM:B2 dostalo i mezi nejočekávajší hry roku 2021. 😂 Mimojiné v těch nejočekávajších hrách roku 2021 bylo třeba i BG3. 😂

      • Gulivera84

        A co teprve Beyond Good and Evil 2.....taky jednu dobu bublalo, ted uz vysicelo a hrnec se spalil, a pritom super napady stou komunitni hudbou, a artama....no to dopadne, jestli to vyjde, jako uz odtoho nic moc necekam, uz muze jen prekvapit...

        • Derp_1337

          Jo, BGaE2 je takovým dalším případem podobného průšvihu s příliš dlouhým vývojem. Takových her se ale určitě najde mnohem víc.

          Třeba mě napadá Routine. Ta hra byla ve vývoji skoro 15 let, a minulý rok prohlásili, že vývoj zažije kompletní restart. Prostě nádherné vývojářské peklo. 😂

          • uaxpk

            To jo, Routine mě fakt lákalo, ale už jsem zapomněl.  Díky za otevření nezhojené rány:)

            • Derp_1337

              Haha

              Není zač. Vždy rád pomůžu. 

              A nečetl jsi ještě náhodou Kroniky Královraha (Jméno Větru) od Patricka Rothfusse? Tam se na 3. díl v té trilogii taky už čeká hromadu let. 😂

              • uaxpk

                Reakce na příspěvek:

                Naštěstí ta série jde mimo mě, já raději Josepha Hellera nebo Zygmunta Baumana (oba už jsou po smrti a dopsáno mají vše).

                Ale například mě trhá žíly úmrtí Kentaró Miuri a s ním nedokončený Berserk - to je fakt smutný.

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  1.) Tak snad někdo odkoupí práva na Berserk a dodělá to.

                  2.) Od Josepha Hellera jsem četl jenom legendární Hlava 22. Jinak ho moc neznám.

                  3.) Zygmunt Bauman píše strašně moc politicky orientovaných textů, což mě moc nebaví.

                  • uaxpk

                    Reakce na příspěvek:

                    - od Hellera mám nejraději Gold za všechny peníze a Bůh ví

                    - sociologie je moje hoby a to co Bauman napsal je nadčasové

                    • Derp_1337

                      Reakce na příspěvek:

                      Díky za tip na Hellera. Mrknu na to.

              • Pethulla

                Reakce na příspěvek:

                Dík žes mi to připomněl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit