Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • homeles8
    All in all it's just another brick in the wall !!!
  • Asharak
    Spíš by to měli dát důchodcům, ať změní názor na hraní *5* Děcka ve školách už to dávno přece znají, ne?
  • Blue.Shark
    No...a proč ne? Pokud to ve studentech vzbudí zájem o chemii nebo třeba fyziku, nevidím nejmenší problém. Škola hrou. Ideální.
  • Tīm asi nebudou myšleny české školy *1*
  • PanS
    Tak dalo se to předpokládat. Minecraft už je dávno za zenitem, tak ho dají do škol, kde se jiné než zastaralé metody neprosadí.
  • Sranda to přestává být když se podíváš na současné výtvory. Jsou i tací kteří měli jako diplomovou práci nákup quadrocoptéry z číny a její následné smontování... *11*
    • Nekecáš? To jako u nás? No vlastně kdekoliv na světě by to bylo pro akademickou kulturu smutné... *8*
  • Mě tahle hra nikdy nechytla... Jsem bohužel jen konzument, mám radši když mi někdo připraví dobrodružství a já si ho pak prožiju vlastníma pocitama. Něco jako čtení knihy, to mám rád, nebo hraní nějakého RPG... Sandboxové hry pro mě nejsou, nevím si rady, když mě to někde vyplivne a dělej si co chceš... Neumím fungovat bez cíle.
  • Skola hrou ! Asi to nebyla uplne marna myslenka
    • ano, stacilo vypustit to slovo skola... *7*
  • PreidaQ
    Skvělý nápad. Stejně dobře, jak funguje tímhle způsobem LEGO, tak může fungovat Minecraft.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit