Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    Uz vidim ty tema diplomek na FF UK *15*
    • To bude velká sranda. Já myslel, že po věci, která se jmenuje Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec (mimochodem doporučuju, je to velmi zábavné, ale asi tě z toho časem začne bolet hlava - ani ne od toho, že to přetéká myšlenkama, která tvoje omezená mužská mysl neni schopná pojmout, ale spíš od toho, jak budeš mlátit hlavou do stolu) to už lepší bejt nemůže. Ale tohle by nás mohlo posunout na zcela novou úroveň.
  • Blue.Shark
    No...a proč ne? Pokud to ve studentech vzbudí zájem o chemii nebo třeba fyziku, nevidím nejmenší problém. Škola hrou. Ideální.
  • Sranda to přestává být když se podíváš na současné výtvory. Jsou i tací kteří měli jako diplomovou práci nákup quadrocoptéry z číny a její následné smontování... *11*
    • Nekecáš? To jako u nás? No vlastně kdekoliv na světě by to bylo pro akademickou kulturu smutné... *8*
  • Tīm asi nebudou myšleny české školy *1*
  • homeles8
    All in all it's just another brick in the wall !!!
  • PreidaQ
    Skvělý nápad. Stejně dobře, jak funguje tímhle způsobem LEGO, tak může fungovat Minecraft.
  • Mě tahle hra nikdy nechytla... Jsem bohužel jen konzument, mám radši když mi někdo připraví dobrodružství a já si ho pak prožiju vlastníma pocitama. Něco jako čtení knihy, to mám rád, nebo hraní nějakého RPG... Sandboxové hry pro mě nejsou, nevím si rady, když mě to někde vyplivne a dělej si co chceš... Neumím fungovat bez cíle.
  • No jo no, už tak není dostatečně dnešní generace studentů zdegenerována, pojďme ji zdegenerovat ještě víc.
  • PanS
    Tak dalo se to předpokládat. Minecraft už je dávno za zenitem, tak ho dají do škol, kde se jiné než zastaralé metody neprosadí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit