Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s radostí můžeme oznámit, že v tomto případě jde o jednu z mnoha změn a vylepšení, díky kterým by měl [Xbox být nadále nejlepším možným místem pro hráče i vývojáře."] http://www.youtube.com/watch?v=rYbetvkPA6I
  • TheGGG
    SONY zabil mrkvosoft a ten při pádu ještě spadl do sudu s kyselinou. PS4 jasně vyhrává o čemž svědčí i názory mnoha xboxových fanboyů, kteří přecházejí k playstationu. Měli jsme tě rádi mrkvosofte zbohem. *5*
    • b
    • Libi se mi, jak lide oznacuji priznivce xboxu jako "xbox fanboy" a pritom oni sami nejsou o nic vetsi "fanboys" :D
      • TheGGG
        http://images.pushsquare.com/news/2013/05/playstation_4_stomps_xbox_one_in_online_twitter_poll/attachment/0/original.jpg
        loool
        • JustinBieber
          Se divim, že v Iránu vede Xšrot :D
  • Trochu mimo. Zaujal mě ten nový Level s cenovkou kilčo a zároveň i hry:) Že bych po letech si koupil něco na cestu do práce?:)
    • JustinBieber
      Ty chodiš do práce ? Podle tvého vyjadřování jsem si myslel, že chodíš, tak do 9. třídy ZŠ, ale možné je v dnešní době všechno...
      • TheGGG
        Otročí na zahrádce paní učitelky a milně tomu říká práce. *3*
        • Opět Tě nakrmím trolí pako. Mílně není od slova míle, ale od slova mýlit se. Vyjmenovaná slova se berou ve 3. třídě ZŠ. Ale chápu, dva trolí hlupáci si notují a přitom jsou ještě blbější než se původně zdálo:)
          • Zajímavé že ty někoho nazýváš pako natož trolí pako *5*
            • Ne ze bych se veskoslava zastaval, ale zrovna GGG opravdu troll je a pako k tomu *1*
  • Je zajímavé jak Microsoft neustále něco mění "zlepšuje" a Sony si stáji za tím co prezentovali hned z počátku. A přes veškerou snahu jsou tam kde byli
    • No ja jsem zvedavej, jak moc si budou "stat" za tim co prezentovali i do budoucna, prece jen maji ve zvyku menit veci za pochodu.
    • Sony si totiž počkalo jak dopadne představení Xboxu. Kdyby xbox nestrhl takovou lavinu rozhořčení tak by PS4 měl možná taky nějakou tu nepopulární ochranu.
    • Sony už tolikrát ukázalo, nejenom v segmentu konzolí, jak moc si "stojí" za tím, co řekne. Sony se svezlo na skvělém marketingu. Nic víc, nic míň.
  • JustinBieber
    Směšné..Co, ale čekat od Micro$oftu že jo ?
  • ringmancz
    teď už některý zpátky dostanou jen těžko (Fish, Team Meat, Blow aj.)
  • at jdou do hajzlu, zkousej co lidi vydrzi , ted priposrane rusi ty nejvetsi faily, ja si xone nekoupim a ani o tom nepremyslim , at si to strci do riti aj s celim mrkvosoftem.
  • SKoro to začíná vypadat jako řízenej bankrot, jako u Nokie na kterou si už rákosáci brousí zuby.
    • Veskoslav
      Microsoft bankrot? A hulíme tu trávu často nebo příležitostně?:)
      • TheGGG
        Morální bankrot má mrkvosoft za sebou již dlouho. *2*
        • A Sony ne? Nenech se vysmát trolíku. Pakliže nebude Microsoft ve ztrátě může mu to být naprosto jedno
          • TheGGG
            Sony? Kdy? Připadá ti snad že by měla nějaký morální bankrot
            • TheGGG
              vedle mrkvosoftu je i ta nejzlejší korporace jak charitativní organizace na podporu chromých dětí
            • GlaDOS
              Měla. Ale možná si v tu dobu ještě nebyl na světě?
  • Údajně je zrušil už začátkem roku, kdyby něco.
    • Ladislav_Loukota
      Údajně jo, ale v tom případě by bylo divné, že se to "prokecne" až nyní...
    • Veskoslav
      To tu neříkej nahlas. Microsoft je tu za nejhoršího Satana;)
      • Vrook
        Jojo, jen ty ho máš za svýho pasáka.
      • Přijde mi že je tady až moc sony fanboys
  • Drakens
    Dneska je apríla nebo jsou vánoce??? *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit