Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě MP taky funguje ve hrách, ale nejdou mi aktivovat nejrůznější DLC kódy ke hrám, nejde stahovat hry co mám na účtu (musím to manuálně vybírat v obchodě protože mi to pořád háže chybu), klient se blbě zobrazuje, když dám ve hrách DLC menu tak vyskočí chyba, nejde na GFWL nic kupovat, protože mě to nebere kreditku, nešlo se přihlásit na starý fórum (nedávno uělali další, co naštěstí funguje), nemají emailovou podporu! (pouze telefon, v ČR to je jenom pro Xbox a ne GFWL).

    Jinak to celkem funguje no... *1* Microsoft to dost podělal, každej má spojený GFWL jenom s problémama, tahle služba se nikdy neprosadí jako se to podařilo Steamu např.
  • Mno, Windows opravdu neni zadnej zazrak, ale srovnat to s Apple opravdu nelze. iOS je katastrofa, nenastavis si tam ani mys ;-)
  • vasekveselej
    To bylo neskutečně povznášející *4*
  • to je tim ze jsi cuuuuurak, protoze jenom nejvetsi cuuuuurak muze napsat slovo multak, tvuj tata ja taky cuuuuurak a tvoje mama taky totalni cuuuuurak a süka tvyho souseda kterej je taky cuuuuurak a tvoje deti budou vsechno cuuuuuraci ale deti mit asi nebudes protoze to by sis musel najit holku co je totalni cuuuuurak aby to delala stakovym cuuuuurak
  • Jak to tak všude čtu tak jsem asi jediný kdo s touhle službou nemá problém..hmm zvláštní.Mulťák např DIRT 2,3 naprosto fpoho šlape a navíc jem rád,že GfW podporuje achievementy což je věc,která mě baví stejně jako na PS3 trofeje.
  • Jako kdybych se i před lety nemusel při různých příležitostech prokopávat přes ten bordel na xbox.com. A to ani člověk nemusel mít s xboxem nic společného. V té službě pro PC byl neuvěřitelný zmatek a bordel, funkčnost taková nijaká a regionální restrikce megalomanských rozměrů všechno zabijí. Nehledě na problém s nekonečným cyklem aktualizací (bug), který nikdo za dobu existence thle služby ani nezačal řešit.

    Ne, GfWL ujel vlak, ve kterém udává tempo Steam. Ten má taky miliardy nedodělků, ale je mnohem, mnohem uživatelsky přívětivější.
  • Win7 je výborný operační systém.
  • Ataker
    podle toho co sem píšeš si zoufalec ty
  • je zvlastne, ze ho mas potrebu stahovat, ked pre teba nema hodnotu ani 10kč? pouzivaj iOS.
  • bez sance uz jenom protoze je to Microsoft!!!vyjebanci a nwm co jeste ten kdo si koupi neco od nich je zoufalec diky bohu ze se windowsi daji stahnout proroze nemaji hodnotu ani 10kc zlaty apple fakt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit