Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    Ty jsi proste trumpeta neskutečná. On přesně popisuje, co se mu nelíbí na konzoli od MS a opravdu to není o přitažlivosti.

  • JohnyTheZik

    Ano, 10M platicich uzivatelu. MS rozdava max tak mesicni trial.

  • JohnyTheZik

    Muzes to rozvest nebo je to jen komentar z minulosti?

  • LadaVanBar

    Diky za info, pohledam a kouknu

  • Maxianimal

    Poslední velký je Black Mirror - Bandersnatch. Jinak jsou tam i hry od Telltale ;)

  • Veskoslav

    Ty si vybíráš konzoli podle toho, jestli je přitažlivá? No nevím, jak ostatní, ale pro mě je to výběr her, služby a cena.

  • Jo to ze Ms nevoli cestu exkluzivitek vime uz delsi dobu, fail je ale docela v tom, ze na te prezentaci nedokazali ukazat prave tu silu nove nejvykonnejsi a drahe konzole.

    Fail #1 Hry bezely na PC - jako wtf?

    Fail #2 Kde byly ukazky upgradu her? Ano byla tam jedna - Ori ve 120 fps a oznamili par dalsich, ale to je zoufale malo informaci.

    Fail #3 Vypada to, ze marketing je zamereny na nativni 4k60. Ted budeme predpokladat, ze se jim podari hry optimalizovat do toho stavu, aby nemuseli prezentovat na PC. Kdo se ovsem zajima trosku vic o renderovani her vi, ze nativni 4k prezentace je naproste plytvani vykonu, ktery je lepsi investovat do veci jako kvalitnejsi nasviceni, vzdalenejsi LOD pop-in a obecne vykreslovani do dalky.

    Vsechny tyhle problemy byly videt i na Halo Infinite - grafika zamerena na raw pixel count - nezajem. Zadna ukazka ray tracingu - nezajima me, ze prijde patch, akorat z toho jde citit, ze nejsou ready. Zadna porovnani rychlejsiho nacitani z SSD oproti HDD - proc treba neukazat, jak rychle se takove Halo da hrat z plochy Xboxu.

    Sony v tom porovnani prezentace jako takove nevychazi o tolik lepe, ta tam mela taktez nespocet zbytecnych CGI traileru, malo gameplaye apod. Ale tech ukazek hmatatelnych next-gen featur proste mela vic a tohle na prezentaci Ms opravdu zoufale chybelo.

  • V pořádku. Můžu souhlasit s tím - MS zatím s prezentací moc nepochlapil... Já s tou kritikou souhlasím. Ale forma, jakou to Adam podává, a kterou někdo schválil, ten kredit u mě snižuje. Přidanou hodnotu v tom, že napíšu, že si Sony MS namazal na chleba, nevidím. Já si přidanou hodnotu od redaktora herního časopisu představuji jinak, jinou kvalitu a větší míru objektivnosti. 

  • yeniczek

    Ne všichni si to můžou dovolit. Easy as f....

  • up_er

    To byl super rozbor toho, co se v MS herní divizi děje ... Adame myslím že za tohle se nemůžeš stydět, protože jsi to napsal tak jak to je, bez růžových brýlí, objektivně. Podloženo důkazy a prohlášením.

    Je pravda že Sony by konkurenci potřebovalo, ale zatím může MS jen poděkovat za jejich '' přístup ''. 

  • Cvicme_v_rytme

    Řekl bych, že podstatou článku je to, že letos vyjde nová generace konzolí. A to jak od MS tak od Sony. No a tak nějak se očekává konkurenční boj. Tedy něco, čím si chtějí ty firmy chytit své zákazníky. Ukázat jim něco, po čem jim spadne čelist. Je to moment, který má být přínosem pro hráče, protože mají dostávat dárečky a překvapení a hračky, na které se mají těšit.

    No a jde tak nějak o to, že se MS zatím s prezentací moc nepochlapil. Takže upozornit na to, že se promuje něco, co vyjde snad za dva roky, není pro propagaci aktuální konzole úplně top přístup. Je to komentář, názor člověka. Podle mě to kredit games.cz nesnižuje. Podle mě je to vlastně ta přidaná hodnota, kterou jinde nenajdeš. Plus je samozřejmě normální, že se všemi věcmi nemusí všichni souhlasit a můžou na to mít jiný pohled.

    Sony ukázalo konkrétní seznam připravovaných her s řadou konkrétních termínů, kdy co vyjde. A pro launch PS5 pár exkluzivit mají.

    Tento článek vznikl zdá se na základě poslední prezentace od MS, kde se ukázalo Halo. A to, co ukázali, prostě nijak zázračně nevypadalo. Tím nikdo neříká, že je chystané Halo špatná hrala. Jen i ta prezentace a odhalování informací mohlo být uděláno lépe. A o tom to je. Jde o to, jak se obě firmy chystají na launch své nové konzole. Ale tak o co jde, vlastně jen o peníze těch firem.

  • Přesně 😀

  • Ano, zklamání z té show je v pořádku, ale forma jakou Adam volí není v pořádku. Jeho argumentace nebo srovnání se Sony není objektivní. Kdyby to uchopil někdo, kdo není zatížený náklonností k Sony a nemá averzi k MS (nebo se tak aspoň neprezentuje), tak by to byl zajímavý a přínosný článek. Takhle se u většiny čtenářů celý článek smrskne na boj o svou oblíbenou konzoli. 

  • spoock

    GamePass je cesta do pekla, stejně jako nárůst streamovacích služeb. 

  • spoock

    oprava: PC+PS5+Switch, bohužel Mário a Zelda nikde jinde není

  • unicz

    Jako 10M Xbox GP jsou pravidelně platící uživatelé? Protože MS to dost rozdává ke všemu možnému. 

  • Poradím vám všem jak to řeším já. Mám PS4, Xbox One X, Switch a PC a debilní hádky a diskuze jdou mimo mě. Aktuálně si užívám Ghost Of Tsushima a už asi rok a půl pravidleně jezdím Forza Horizon 4, když chci něco na relax, tak zapnu nový Animal Crossing. Nechápu, že si někdo vybere jednu konzoli a pak cítí potřebu ve všech diskuzích o konkurenčních strojích všechny přesvědčovat, že zrovna ta jeho plechovka je nejlepší na světě.

  • Nevěřím , že tendečnost článku není po dohodě nebo přímo na objednávku vedení redakce.

    Asi by se dal rozebrat odstavec po odstavci, tak jen dva na ukázku:

    Je tedy hezké, že Microsoft neprodává konzoli, ale ekosystém. Jenže já v tom ekosystému pořád nevidím žádné velké pecky, kvůli kterým bych se tam hnal s vyplazeným jazykem. Ve výsledku zkrátka chápu, proč bych si mohl chtít koupit PlayStation 5, a nechápu, proč bych měl chtít Xbox Series X nebo investovat ještě větší peníze do herního PC.

    -V čem je tedy ta výjimečnost PS5, kvůli které se budete hnát si PS5 koupit s vyplazeným jazykem a v čem je tedy ten "průšvih" Xboxu a herního PC, že Vám nedává smysl o nich uvažovat?

    -Za mě, který hraje jiné hry, než od Microsoft Studií a Sony exklusivity, je z pohledu hraní plus/mínus HW obou konzolí srovnatelný a tedy předpokládám, že hraní na jakékoliv z těchto konzolí bude srovnatelný zážitek.


    Pokud Sony oznámí další God of War render trailerem, přivřu nad ním oči – budu totiž tušit, co asi dostanu a jak to bude vypadat. Ale render trailer na Avowed? Ano, krásný a Obsidianu věřím, ovšem mnohem raději bych viděl hru.

    - Vždyť tady jasně říkáte, že co Vám nevadí u Sony a přivřete oči, Vám vadí u Obsidianu, protože Sony. Ach jo :-(


    Články Adama nejsou objektivní kritika. Tu si MS zaslouží, ale nejen on. Člověk by čekal, že čím více bude dobrých her, tím více spokojených hráčů a je jedno, kdo je vydavatel. Hlavně, že je na co se těšit. Ale Adam by napsal , že na hry od Sony se těší a že vyjdou za dva tři roky je prima, protože je to záruka, že to bude odladěná pecka, ale u MS je to špatně, protože koho zajímá , co bude za dva roky a kdoví, co z toho nakonec vyleze.

    Moc mě články tohoto typu mrzí a snižují kredit celého games.cz.

  • LadaVanBar

    Tak to jsem minul, v tom pripade uz to bezi, a ocekavam ze si koupi nejaky herni studio (ted nekdo by mohl prijit s komentem, ze uz se to stalo a ja se fakt picnu.:))

  • Maxianimal

    Netflix už interaktivní filmy dělá, o čem to sakra mluvíš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit