Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wizaard
    Jaká ulhanost? Prostě se změnily podmínky/parametry, to se běžně dělá.
  • No vida, že to jde. Ať už jsou motivy MS jakékoli - palec nahoru!
  • No tak já si nedokážu představit mít na pořádné úhlopříčce menší rozlišení. A pochybuju, že lidi hrají na menších než 100cm obrazovkách. Pokud nebudeš mít pořádný rozlišení, tak pak nebudeš mít ani ty tvoje HD hry. Když nebude rozlišení, nebudou ostrý textury a co teprve budoucí hry, který budou mít ještě větší HW náročnost? A taky to máš vše v příspěvku domotaný. Ta hra nejenže nepoběží v 1080p, ale bude mít sníženej i framerate a další detaily. V tomhle případě je právě jasně vidět, jak jsou ty krabičky po HW slabý. A nepíšu to jako nějakej hater. Pro mě za mě, ať si lidi hrají na čem chtějí. To bylo pouhý konstatování dané situace.
  • presne proto mi Xone neprijde sexy.
  • Z XBO se cim dal tim vic stava pomalejsi klon PS4. Ta konzole ztraci svuj charakter a tvar.
  • Neni, 1080p je vcelku zbytecny, oproti 720p ma maly prinos a pritom to stoji spoustu vykonu, ktery se da vyuzit mnohem efektávneji. Tak proc s nim zbytecne plytvat. Je dobre nebyt ovce a nepropadat vyhypívanemu ciselnemu marketingu a pristupívat k veci pragmeticky. Vem si, kolik lidi stale preferuje filmy na DVD misto BD a to je DVD dokonce jen SD signal, stejne jako pízemni TV vysilani. A lidem to uplne klidne staci. Takze HD hry staci o to vic.

    Dam prednost HD hre s kvalitnim vyhlazenim a texturami, s velkym vyhledem do dalky a vysokym framerate, nez FHD hre s nizkym framerate, omezenym vyhledem, spatnymi texturami a nevyhlazenou. Plytvat vykonem na nezajimave rozliseni je u konzolovych her urcenžch pro televizor blbost.
  • Kdo pořád nekoupil, tak už snad ani koupit nemůže. A to jak XBOX, tak PS. Pokud mi na novým HW nepoběží hry v 1080p, tak se někde musela stát obrovská chyba, viz prohlášení Ubisoftu, že Watch Dogs pojedou v 900p na PS4 a 792p na Xbox One v 30fps. Tohle je nehoráznej FAIL :D
  • Stejně si raději počkám na pátou generaci. Těch pět let to ještě vydržím.
  • Mart9
    Ovce už to nakoupily i s tim, tak je potřeba Kinect odebrat a zkusit podojit i další, teď už o něco chytřejší zákazníky.
  • Mart9
    Ulhanost a hlavně vychcanost. Ale těm, co si to honem koupili s tou špehovací věcí, aniž by ji chtěli, to přeju.
  • Hmm, tak jsou asi prodeje hodně pod očekávání. Inu ale nic, chybu přiznali a nápravu zavedly. Budiž jim to k dobru.
  • kinect nepujde vypnout nebot je integralni soucasti celeho zarizeni a xbox one bez nej proste fungovat nemuze >>> v nastaveni bude mozne nektere funkce kinectu vypnout, ale pro funkci konzole bude muset zustat pripojeny >>> konzoli bude mozne pouzivat i bez zarizeni kinect >>> konzoli xbox one bude mozne zakoupit i bez kinectu

    krasna ukazka ulhanosti (ne jen) microsoftu... *7*
  • Nechcem nikomu nic ani tlacit ani nic proste pre mna je xone uplna bomba .. mam ho od decembra a uplna pohoda a kto chce mega grafiku nech si zahra nba 2k14 next gen neskutocne ...a na margo fifi myslim ze je ovela tazsia ako na 360ke a .. ohladom kinektu hram so synom kinect sport rivals a vsetko ide ako ma ... treba vediet vsetko dobre nastavit toz tolko
  • zni to jako by bylo potreba radikalne zvysit prodeje
  • Quantum Break, nuff said
  • MrSanta
    Zrovna .... toho...., že hra..... vyžaduje ..... Kinect.... by .... na....ní .... nebylo....napsáno....se.....nebojím.....
  • Malleth
    http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20070910175827/necyklopedie/images/5/57/Nelson_haha.jpg
  • hlavne at už je tu ! nemužu se dockat :-/ PS4 mě neba a nove hry na nej kupovat už nebudu pomalu pude na aukro a uvolní místo xboxu
  • Jen drobné doplnění ke článku - hry obdržené v rámci Games with Gold už nebudou funkční trvale jako to bylo dřív, ale (stejně jako na PS) budou ke spuštění vyžadovat aktivní Gold účet (viz. hvězdičky pod odkazovaným článkem).
  • Copak ... nevetsi tahak a nejdulezitejsi soucast ... zeby o to nikdo nestal? A kde ze je ta vyhoda pro vyvojare, v unifikovanym HW ... uz se tesim na ty dohady, kdyz si nekdo koupi hru, ktera bude kinect predpokladat ... ale nikde to nebude napsany...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit