Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Já se těším. Navíc poslední dobrá hra byl/je Lotro a to jenom prostředím, které je udělané skvěle. Příběhově se mi docela líbilo War in the North, ale ta hra měla spoustu jiných chyb. Od odfláknuté grafiky až po katastrofální koridorovost atd. Osobně si myslím, že potenciál je obrovský, záleží jak bude hra celkově zpracovaná. Nechci žádné slow motion efekty a podobné sračky, nechci nesmrtelného hrdinu atd. Chci pěkně zpracované, dlouhé a nelineární dobrodružství, které by odhalilo či objasnilo spoustu věcí mezi jednotlivými dějovými epizodami ze světa Lotra a Hobita.
    • Musim říct, že War in the north jsem si skvěle užil. Jako akční oddechovka to bodlo. Grafika mi přišla naopak moc pěkná, ale každý máme laťky vnímání grafiky jinde. Snad jen inventář a předměty v něm jsou graficky dost odfláklé. Koridor to je, to bez debat. A mohlo to být o dost delší a o něco obtížnější. I finální souboj byl dost fraška. Po dohrání lze sice obtížnost zvýšit, ale hrát to znova mě zatím neláká. Ale jinak u mě spokojenost.
      • Hlavně tam byl co-op a to se dneska cení. Já už to dohrál sedmkrát. *1*
  • Jack1947
    Konecne mozna hra za kterou by se Tolkien nakonec mozna stydet nemusel (kdyby zil). *4* Zasla slava, herne bude navracena. *3*
    • Veskoslav
      Když neumíš psát čárky, tak je ksakru nedělej....
      • Jack1947
        Fakt, i ty budes poucovat uz o tom jak mam psat kdyz je psat nebudu vadit to bude, kdyz budu ... stejnak tak, neprejdeme to ? by jsme se neshodly, dulezity je obsah nikoliv forma. *3*
        • Veskoslav
          Obsah i forma jsou důležité, podle toho Tě lidí také posuzují....
        • to sice ano, ale snaha se holt pozná, a ty se moc teda nesnažíš.
          • Jack1947
            A proc bych se snazit mel ? Snaha mi v tomto pripade neni k nicemu.
  • Magister_Peditum
    Nazgůlové se ale do Mordoru vrátili už asi tisíc let před událostmi v Hobitovi. Tedy minimálně je jejich přítomnost prokázaná v Minas Morgul, kde rukou Nazgůla zařval poslední gondorský král. Takže v době po Hobitovi mohl být v Mordoru těžko nějaký hraničář a rozkvetlé louky. Že tam Sauron uprchl až poté, co Gandalf a spol. zaútočili na Dol Guldur, je sice fakt, ale těžko prchal už do dávno předem nezabezpečeného postavení.
    • Jinak - sice je to wiki, ale alespoň je to hezky ucelené: http://cs.wikipedia.org/wiki/Mordor
    • Tady už jsem si musel pomoci jinak než jen tápáním v paměti:
      2463 nachází půlčík Deagól při lovení ryb v bahně řeky Anduiny zlatý prsten.
      2941 Thorinova výprava - nalezení prstenu Bilbem
      2002 nazgûlové dobudou Minas Ithil
      2050 zabití posledního Gondorského krále - nástup správců
      2063 se Mithrandir rozhodne prozkoumat Dol Guldur
      2951 se posílený Sauron znovu prohlašuje za Pána světa, opravuje Barad-dûr a sbírá další síly na ovládnutí celé Středozemě.
      3018 Frodo se vydává z Kraje na výpravu do Roklinky

      Hmmmm....Mordor byl sice pustina, navíc i při nástupu správců a padnutí Minas Ithil - byli hlídky u černé brány stále aktivní - poskrovnu, ale byly....Avšak nedlouho poté byla brána opuštěna - ano do Mordoru se vrátilo zlo, ale Mordor je docela velké území - Hora osudu neleží ani ve třetině jeho rozlohy....navíc nějak velké armády tam nevznikaly....Sauron začal naplno sestavovat svou armádu v Mordoru až po postavení Barad-dûr.....
      • Obsazení opuštěného Minas Ithil bylo dávno před výpravou, dokonce i před Glumem, dobitím Hory a příchodem Istary. Ověřoval jsem to dle textů v Silmarillionu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit