Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak je to s tou nutností připojení k internetu?? Jakože není potřeba jen na singleplayer?? Co takový hotseat s pár lidma u jednoho PC?? Je potřeba??
    • Jak psal manticore, tlačítko nelíbí mi fakt nepomůže.. Je to pro mne klíčová otázka při rozhodnutí koupit/nekoupit.. Pokud je potřeba připojení na hotseat - více lidí na jednom kompu, bohužel se zákazníkem nestanu.. Může mi prosím nějaký majitel hry odpovědět?
      • mam sice problem s pripojenim na clonflux tudiz nemuzu vyuzit online fce hry a multiplayer s lidma po netu ( hamachi jede ) , nicmene ted jsem zkusil hotseat a funguje bez problemu.
        • Super.. Moc dekuju za info..
  • Lidi potřebuji pomoc.
    Hru jsem si koupil. V pátek došla. DNes instalačka vše bez problému.
    Ale při spuštění mi naběhne launger ubisoft anahlásí mi, že nenašel konfiguraci a hra se nespustí???
    Co s tím? poraďte prosím...
    • Mám naprosto stejnej problém.
    • How to fix “Failed to load configuration. Please restart the game. If the error persists please contact Ubisoft support” error message.You could try to contact Ubisoft first, or you could try the workaround below: Go to C:/windows/system32/drivers/etc and open the hosts file in notepad. 1: Change the file to what you want it to be. Basically remove everything below these lines;
      # localhost name resolution is handled within DNS itself.
      # 127.0.0.1 localhost
      # ::1 localhost
      2: Save it to your documents.
      3: Go to documents folder after you saved it.
      4: Push Alt and a tool bar should show up.
      5: Click tools select folder options and click on the view tab.
      6: Find were it says “Hide extensions for known file types”. 7: Click on that and make sure its off and click okay. 8: Now your hosts file you saved in documents should say “hosts.txt” just change the name to just “hosts” no .txt or .exe or anything like that just hosts.
      9: Save the file to “OS C:/windows/system32/drivers/etc” and replace the old file with the new one. Alternately, some people suggest that uninstalling the Ubisoft launcher (not the entire HoMM 6 or Heroes VI game!) and reinstalling it from here solved it!
      • Chci se zeptat, co přesně udělat v prvním bodu? Odstranil jsem ty 3 řádky # a zbytek udělal přesně podle pokynů, ale hláška se opakuje.
      • Miluju tě :D
    • genki.sudo
      Ako presne znie ta hlaska ? Pry hra nepodporuje nejake graficke karty na notebookoch... Nie je to tvoj pripad ? Viem si predstavit ze to naserie, snad to este patch-nu..
      • Není to můj případ. Mám PC. Namakanej celkem. Heroes VI musí jít ne problem, ale přesná hláška je. : "Nepodařilo se načíst konfiguraci. Restartujte prosím hru. Pokud problém přetrváá, kontaktujte podporu firmy Ubisoft."
    • Ahoj je potřeba se zaregistrovat na UBISOFTU. Po regisraci a prvním přihlášení se stáhne cca 500MB patch a pak už můžeš vesele hrát. Hra je super! Dá se pak hrát i off-line. Hodně úspěchů.
      • Hele zaregistroval jsem se na ubisoftu. Mám tam účet. Patch jsem si stáhl automaticky ze složky s hrou. Ale stále mi to nefunguje. DOcela mne zaráželo, že mi nenaskočila tabulka, která požaduje instalační kód... Který mám uveden na manuálu. Prostě nevím co je s tím... POMOCTE PROSIM!!!
        • Kupuj si hry na steamu...vse se updatuje automaticky a funguje to tak jak ma...
    • Jo, tlačítko nelíbí mi vážně nepomůže.
  • jindra.veliky
    nejsou nejaky knizky heroes? a jine podobne hry? *3*
    • Heroesy mam rad, ale jese lepsi mi prijde King's Bounty - vyborna hodne podobna zalezitost, doporucuju mnohem vic nez Disciples.
    • knižky neznám ale podobna hra je disciples 3, vlastne je to skoro to same akorat v lepší grafice a s lepsími animacemi ale rychle omrzí protože je to porad to same
  • Ahoja, hru jsem pořídil (mj. na Direct2play.com, malá reklama, ale jsou tam nový hry origo za ceny kolem 500-600 Kč) a jelikož jsem hrál všechny díly, tak musím říct, že se mi to líbí, . Výtky mám samozřejmě k těm městům, ale jestli je dodělají, Tak no problem, hlavne aby to moc netrvalo. Vadí mi ale jedna věc a tou je nemožnost jednotky udělat například přes 2 pole (pakliže u ní je nepřítel a je to jednotka jao např. lučištník) pohyb a pak střílet. Jakmile se pohnu byt jen o 1 pole, tak mi končí tah, což je opruz kurwa. V minuilých dílech to šlo. Zdar, jdu pařit!
    • nepleteš si to s King's Bounty? popojít se střelcem a ještě vystřelit v jednom tahu nešlo tušim ani ve trojce, ani v pětce (jediný dva díly který jsem kdysi hrál)
      • Kings Bounty jsem hrál taky, to je pravda, ale myslím, že to šlo i u Homamu :) Doufám, že nekecám *12*
        • Erien
          Nešlo to nikdy v žádném dílu, trojku jsem hrál asi dva týdny zpět. Jen někdy člověk dostane štěstí a má navíc za jednotku jeden tah. :)
        • poodejit a vystrelit umi fakt jenom Kings Bounty,vim to pac jsem pred tejdnem diky tomu prohral Morgana *15*
    • co je za problem s mesty? v demu se normalne daly budovy stavet v takove tabulce
      • Erien
        S městy není nic co se týká funkcí, ale vypadají hrozně obrázek v tabůlce se slabou animací, to bych čekal tak od prvního dílu. Přitom 5 díl měl super zpracované města a tak bych čekal, že to udělají v podobném stylu a nic. Na hratelnost to vliv nemá, ale kazí mi to dojem ze super hry.
  • tak jsem zas jednou koupil zajice v pytli, ke confluxu se nepripojim ( vythunu na connecting ) problikava kurzor jak divej a pada mi to jako hrusky + problem s cernou obrazovkou pri startu ( vyreseno neoficilanim fixem z oficialniho fora :) ) asi blba kombinace hw+sw nevim, ale je to na palici :)

    jinak z toho co jsem zkousel a chvili hral se mi sestky libi, zaparim holt az pote co vyjde vice patchu, takze navrat k 3kam + wogy...
    me nejaky madari vytocit nedovedou *5*
    • Erien
      Na to blikání myši už je patch. :)
  • Jako co k tomu dodat?! Graficky hra šla dopředu oproti 5tce se mi po grafický stránce libí více, jenže tím to asi končí, na 5tce se mi nejvíce líbila otočná kamera když jste byli v hradu, a tady? co to je za blbou animačku? dál nemohu v bitvě otáčet s kamerou díky níž jsme měl lepší přehled, chtělo by to dotáhnout do konce.... *6*
    • Na otáčení kamery jsou tlačítka Delete a PageDown
  • jindra.veliky
    lol, je to strasne kratky. Jen 2 mapy v kampani wtf? *16* *10* *12* prvni mapu jsem dohral na nejsnadnejsi asi za 30 minut a tu druhou asi za 2 nebo 3 hodiny proste kratke jak svin. To se nevyplati kupvat.
    • USER47
      To myslíš vážně? Ty jsi hrál jen tutorial, ne? V tý kampaňový obrazovce máš několik tabů, kde si vybereš, za jakou stranu chceš hrát hlavní kampaň.
      • jindra.veliky
        jj uz jsem si toho vcera vsimnul ale meli to dat normalne na pokracovani kdyz si tam muzete vybrat poradi kampane tak se pak nekdo muze ztracet v pribehach
    • Erien
      Právě ses korunoval do role ultra blba. Měl bys raději mlčet a psát sem až vyrosteš.
    • to myslis vazne?
      • jindra.veliky
        j, myslim. Proste skoncila druha mapa a najednou ze se uzu vratit do menu nebo ulozit hru. Tak jak? *11*
        • Erien
          Musíš říct heslo, abys mohl hrát dál.
          • jindra.veliky
            myslis online kod do ty ubisoft sluzby? tak ten nemam *10*
      • jsou 2 možnosti buď je Troll nebo blbec
        • Je tu i třetí...on je zřejmě obojí...
  • + vyvoj hrdiny,grafika,moznost zvolit rychlost expeni, stare zname artefakty a neco novych, soundtrack a filmečky
    - nektere fakt hnusne jednotky, chybi nektere frakce(asi zatím), pro nekoho neprehledny skill tree(me se treba libi), pouze crystaly(pro nekoho + pro me rozhodne -)

    takze s 8 souhlasim dokazal bych v nejake recenzi predstavit i 7, ale mene by byl úlet

    uvidime co do hry jeste pridaji
  • Jak se to hraje? Jsou tam mapy a na každé mapě začínate znova od nuly jen s pár zakladníma jednotkama? Hral jsem Disciples 3 a to mi hodne vadilo, vybudoval jsem armádu a pak me to hodilo na novou mapu zase se zakladním pěšákem.
  • Otázka na ludí, čo majú zakúpenú plnú hru:
    Stiahol som dnes demo, a jediné čo mi prišla ako najvačšia zmena oproti H5 je že v bojovom režime nemá hrdina svoj ťah, ale môže ísť kedykolvek vrámci celého kola. Dosť mi to vadí, lebo vo vačšine prípadov zabudnem na tento ťah a súper tak získa ťah hrdinom naviac... :(
    Funguje to takto aj v plnej hre, alebo sú v deme ešte nejaké pozostatky z bety a pod...?
    Diky
    • SWAT0013
      V plné hře je to stejné jako v demu. Taky na ten tah několikrát zapomínám *1*
      • jj taky na to občas zapomenu :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit